Podzim v bistru Premier Mercato

Publikováno: 05.10.2016 08:00 | Štěpán Molitor

Bistro a prodejna delikates Premier Mercato chystá na podzim několik změn. Svou otevírací dobu prodloužilo o dvě hodiny a nově bude zákazníkům servírovat i sobotní snídaně. Popudem změn byl sílící zájem o návštěvy ve večerních hodinách a o víkendech.  První sobotní snídaně se uskuteční 8. října a bude propojena s tradičním výprodejem vín a destilátů.

IMG_7628 (1)

Zdroj: Menstyle

Premier Mercato je od září otevřeno každý všední den od 7:30 do 22:00. Kromě obměňovaného obědového menu dle sezónních potravin a snídaní nabízí svým hostům delikatesy všeho druhu. Mezi italskými sýry či španělskými šunkami nechybí ani domácí paštika a pochoutky z vlastní pekárny i cukrárny. V bistru vše připravují z čerstvých surovin, polotovarům se kuchař vyhýbá jako čert kříži - i proto je karlínské bistro oblíbeným meeting pointem naší redakce.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Limitovaná kolekce COS X Agnes Martin Limitovaná kolekce COS X Agnes Martin Značka COS oznámila spolupráci se světoznámým muzeem Solomona R. Guggenheima v New Yorku, kde bude sponzorovat významnou retrospektivní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!