Podzim v bistru Premier Mercato

Publikováno: 05.10.2016 08:00 | Štěpán Molitor

Bistro a prodejna delikates Premier Mercato chystá na podzim několik změn. Svou otevírací dobu prodloužilo o dvě hodiny a nově bude zákazníkům servírovat i sobotní snídaně. Popudem změn byl sílící zájem o návštěvy ve večerních hodinách a o víkendech.  První sobotní snídaně se uskuteční 8. října a bude propojena s tradičním výprodejem vín a destilátů.

IMG_7628 (1)

Zdroj: Menstyle

Premier Mercato je od září otevřeno každý všední den od 7:30 do 22:00. Kromě obměňovaného obědového menu dle sezónních potravin a snídaní nabízí svým hostům delikatesy všeho druhu. Mezi italskými sýry či španělskými šunkami nechybí ani domácí paštika a pochoutky z vlastní pekárny i cukrárny. V bistru vše připravují z čerstvých surovin, polotovarům se kuchař vyhýbá jako čert kříži - i proto je karlínské bistro oblíbeným meeting pointem naší redakce.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Limitovaná kolekce COS X Agnes Martin Limitovaná kolekce COS X Agnes Martin Značka COS oznámila spolupráci se světoznámým muzeem Solomona R. Guggenheima v New Yorku, kde bude sponzorovat významnou retrospektivní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!