Podzimní kolekce bot Louis Vuitton Blend

Publikováno: 04.09.2014 10:06 | Jiří Hofbauer

S podzimní kolekcí obuvi francouzského módního domu Louis Vuitton se opět musíme vrátit k termínu tichý luxus. Značka se totiž rozhodla držet onoho známého rčení, že méně je někdy prostě více. Kolekce je ve své zásadě velice decentní. Přitom pozorné oko k sobě přitáhne řada detailů jako je dvojí kůže, komplikované zdobení a textura materiálů.

Špička (svršek) boty je tvořena jemně povoskovanou telecí kůží, kterou doplňuje vysoce leštěná useň.

Oxofrdky Blend Richelieu v barvách Marine, Bordeaux a Cognac

vuitton_blend_3

Zdroj: Louis Vuitton

vuitton_blend_4

Zdroj: Louis Vuitton

vuitton_blend_5

Zdroj: Louis Vuitton

Kotníková verze je pak navíc opatřena tvídovým límcem. Bota tak sice lehce odkazuje na turistickou botu, ale díky kontrastu mezi lakovanou kůží a tvídem z výrazným dezénem to dělá s maximální, přesto nevtíravou elegancí.

Kotníková verze Blend Ankle Boot v barvách Marine a Bordeaux

vuitton_blend_6

Zdroj: Louis Vuitton

vuitton_blend_7

Zdroj: Louis Vuitton

vuitton_blend_1

Zdroj: Louis Vuitton

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!