Pohádka o Grace Kelly

Publikováno: 16.06.2014 10:22 | Jiří Hofbauer

Grace Kelly. Ikona stříbrného plátna a ztělesněný sen mnoha dívek. Ona sama svůj život okomentovala slovy „Představa mého života jako pohádky je sama o sobě pohádkou.“ Film, který právě běží v kinech, nese označení fiktivní vyprávění skutečných událostí. Povětšinou se zdálo, že život Její Knížecí Jasnosti Kněžny Monacké Grace byl pohádkový. Hollywoodská kariéra, krása, bohatství a později jako bonus manžel s vlastní zemí. Avšak, tohle není příběh Popelky, ale herečky, která nevyšla z role, ani když opustila Hollywood.

Minulý týden jsme věnovali několik článků Grace Kelly. Zaměřili jsme se na její život, styl a nevynechali ani recenzi filmu, který měl premiéru.

(Ne)skutečná pohádka o Grace Kelly

Grace, kněžna monacká: fiktivní příběh podle skutečnosti

Šperky Cartier oslňují svět ve filmu Grace of Monaco

gracepict

Zdroj: Tumblr

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!