Pojďte si s námi zítra zaběhat kolem Louvre v Paříži

Publikováno: 26.05.2014 08:44 | PR

Sraz kdykoliv mezi 7:00 – 22:00 (pokud bude všední den) před Fitness Aqupalace v Čestlicích. S sebou si nebudíte brát nic jiného než vhodný oděv, obuv a dobrou náladu. Cesta do Paříže a zpátky nám nezabere víc než pár minut.

Pojďte si s námi zítra zaběhat

Řeč je o možnosti cvičení na revolučním běhacím pásu Spotee, který v tomto fitness centru kousek od Prahy najdete.

V čem je Spotee revoluční?

Ve vizualizaci trasy, kdy na LCD umístěném před pásem vidíte, jak postupně ubíháte zvolenou trasu, např. právě Louvre v Paříži. Se Spotee už nemusíte znuděně koukat do zdi nebo monitor pásu. I Vás pravděpodobně napadlo, že díky něčemu takovému byste uběhli dále a rychleji. Ano, je to tak, pokud pro Vás bude běhání takovým poznávacím zájezdem, nebudete tolik vnímat únavu. Samotná trasa kolem Louvre je nastavena na běh rychlostí 8 km/h s tím, že samotná trasa trvá několik minut (pak si můžete odběhnout do jiné části Paříže).

Pokud pro Vás Paříž není tím pravým ořechovým, nezoufejte, v seznamu tras Spotee se nachází i trasy jako brněnský půlmaraton či půlhodinový běh kubánskou Havanou.

Doporučení z řad olympijských vítězů, mistrů Evropy a ultra maratonců

Pokud jde o reference na tento způsob cvičení, běhací pás Spotee doporučují Jan Páleníček (mistr světa v naturální kulturistice), Kateřina Neumannová (vítězka OH a MS v běhu na lyžích), Robert Krupička (bronzový medailista z Mistrovství Evropy běhu do vrchu) či Daniel Orálek (ultra maratonec), tj. lidé, jejichž úspěchů a výkonů byste možná rádi dosáhli i Vy.

Pojďte, vyzkoušejte si tento způsob běhání na vlastní kůži ve Fitness Aquapalace, kde kromě běhací pásu Spotee najdete celkem 54 strojů určených k aerobnímu cvičen. Uvidíte, už se Vám nebude chtít zpátky na přeplněné cyklostezky, promáčené lesní cesty či „obyčejné“ pásy, na kterých běháte nyní.

Více informací o běhacím pásu Spotee najdete na těchto internetových stránkách, bližší informace o kardiozóně Fitness Aquapalace pak najdete zde
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!