Pop Up Gentleman No. 2 už tuhle neděli

Publikováno: 11.11.2015 16:17 | Jiří Hofbauer

"The world is full of guys, be a man!" je opět heslem zcela jedinečné pražské módní události. V neděli 15. listopadu se od 13 do 20 hodin v Radlické - kulturní sportovně představí již druhá edice akce Pop Up Gentleman, která nabízí pravidelnou půlroční platformu prezentace a prodeje pánských formálních i neformální značek a designérů, působících na českém a slovenském trhu. Pop Up Gentleman je přesně tím místem, které čeští gentlemani hledají.

PUG_insta2

Zdroj: Pop Up Gentleman

V druhé edici se představí následující designéři a značky: Bekoff, Danny P., Ditafil, Fashioncare.cz, Preshlabels.cz, John & Paul, Kavalier's, Krispol shoes, Krispol Store, Louis Purple, Mirka Horka , Mucska Tailors, Page Five, Rychter D, SCORO COCO, SocksInBox, Suit & Me.

Letoční ročník nabídne nejen prodejní instalaci, ale také bohatý doprovodný program. Výstavu módních ilustrací umělkyně Zuzany Osako, hudební vystoupení violončelistky Terezie Kovalové, tréning golfu, ochutnávku pánských lihovin a doutníků a mnohem více. Celý den bude doplněn o řadu užitečných workshopů, například vázání kravat a motýlků od Krispol Store nebo workshop s TONI&GUY či Salonem Lawart. Poznačte si 18. hodinu, kdy se dočkáte i krátkého workshopu na téma dresscode od redakce Menstyle.cz

PUG_pozvanka_1_2

Zdroj: Pop Up Gentleman

Návštěvníci navíc obdrží welcome drink, s pomocí TONI&GUY Prague si budou moci nechat upravit vlasy a vousy, nechat si vzít míry a objednat nový oblek, ochutnají amuse bouche od holešovického bistra Sušírna. O hudební doprovod se po celý den postarají DJ Forrest Pine, Terezie Kovalová a poslechnout si budeme moci i živé klavírní a saxofonové vystoupení.

Vstupné na akci je 100 Kč. Díky spolupráci s Prague Design Week nabízíme jeho návštěvníkům po předložení vstupenky slevu 50 Kč.

Bližší info a kompletní program naleznete na Facebooku projektu a události akce.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!