Pop Up Gentleman potřetí

Publikováno: 11.05.2016 08:41 | Redakce

Přesně po půl roce se vrací unikátní pánská událost Pop Up Gentleman. V neděli 15. května 2016 od 13 hodin Vás srdečně zveme do Radlické – kulturní sportovny , kde se můžete těšit na program přímo ušitý na míru mužům. Po dvou úspěšných ročnících událost nabídne ještě vytříbenější výběr českých značek s pánskou módou a ještě zajímavější program.

outdoor_01 (kopie 2)

Zdroj: Marek Mičánek/Pop Up Gentleman

Jarní ročník vrátí pojem gentlemanství tam, kam by měl v myslích nositelů opravdu patřit. Zaměří se na něj nejen jako na způsob oblékání, ale jako na životní styl a filozofii. Témat tedy bude celá řada ­ dress code, business, etiketa, ale také trendy ve stříhání, káva nebo komfortní a stylová auta.

Proto také třetí ročník otevírá dveře i novým, méně formálním uvolněným značkám. Za české trendsettery v menswear a doplňcích pro muže se představí například Tonak, Gentleman Store, Delor, Designeros, Ditafil, Freshlabels, Friendly Suits, Kavalier’s, Suit & Me, Krispol, Lui Lui, Playbag, Socks in Box, Jollylapel, Box for King, Beard Buddy, Danny P. či Bekoff.

studio_04

Zdroj: Marek Mičánek/Pop Up Gentleman

Odpoledne ale nebude jen o zkoušení a nakupování. Nezůstane ani pouze u nových znalostí. Můžete se těšit na networking u tréninku golfových odpalů nebo ochutnávku kvalitních whiskey, které si sami umícháte. Chybět nebude ani welcome drink a občerstvení formou amuse bouche. Prostor bude i pro dobrou kávu. Tu si budete moci vychutnat ve stylové chill zone, kterou pro vás připravují značky MINI Česká Republika, Bang & Olufsen a Designeros. Vedle vybraných pánských časopisů, které byste v Česku jen těžko sháněli, vám zde k dispozici bude množství designových produktů k vyzkoušení i nákupu.

Událost najdete také na Facebooku Pop Up Gentleman No.3

I tentokrát Vás celou akcí provede muž, který má kromě vytříbeného stylu také přehled v lokální módní tvorbě. Tváří letošního ročníku se stal bloger a fotograf Robin Bery, kterého spolu s modelem Kristijánem Sarim pro letošní vizuál zachytil Marek Mičánek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!