Pop Up Gentleman potřetí

Publikováno: 11.05.2016 08:41 | Redakce

Přesně po půl roce se vrací unikátní pánská událost Pop Up Gentleman. V neděli 15. května 2016 od 13 hodin Vás srdečně zveme do Radlické – kulturní sportovny , kde se můžete těšit na program přímo ušitý na míru mužům. Po dvou úspěšných ročnících událost nabídne ještě vytříbenější výběr českých značek s pánskou módou a ještě zajímavější program.

outdoor_01 (kopie 2)

Zdroj: Marek Mičánek/Pop Up Gentleman

Jarní ročník vrátí pojem gentlemanství tam, kam by měl v myslích nositelů opravdu patřit. Zaměří se na něj nejen jako na způsob oblékání, ale jako na životní styl a filozofii. Témat tedy bude celá řada ­ dress code, business, etiketa, ale také trendy ve stříhání, káva nebo komfortní a stylová auta.

Proto také třetí ročník otevírá dveře i novým, méně formálním uvolněným značkám. Za české trendsettery v menswear a doplňcích pro muže se představí například Tonak, Gentleman Store, Delor, Designeros, Ditafil, Freshlabels, Friendly Suits, Kavalier’s, Suit & Me, Krispol, Lui Lui, Playbag, Socks in Box, Jollylapel, Box for King, Beard Buddy, Danny P. či Bekoff.

studio_04

Zdroj: Marek Mičánek/Pop Up Gentleman

Odpoledne ale nebude jen o zkoušení a nakupování. Nezůstane ani pouze u nových znalostí. Můžete se těšit na networking u tréninku golfových odpalů nebo ochutnávku kvalitních whiskey, které si sami umícháte. Chybět nebude ani welcome drink a občerstvení formou amuse bouche. Prostor bude i pro dobrou kávu. Tu si budete moci vychutnat ve stylové chill zone, kterou pro vás připravují značky MINI Česká Republika, Bang & Olufsen a Designeros. Vedle vybraných pánských časopisů, které byste v Česku jen těžko sháněli, vám zde k dispozici bude množství designových produktů k vyzkoušení i nákupu.

Událost najdete také na Facebooku Pop Up Gentleman No.3

I tentokrát Vás celou akcí provede muž, který má kromě vytříbeného stylu také přehled v lokální módní tvorbě. Tváří letošního ročníku se stal bloger a fotograf Robin Bery, kterého spolu s modelem Kristijánem Sarim pro letošní vizuál zachytil Marek Mičánek.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Ochutnejte ve Starbucks nové frappuccino S’mores Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!