Pop Up Gentleman už tuhle sobotu

Publikováno: 27.05.2015 08:36 | Jiří Hofbauer

The world is full of guys, be a man. Tak zní heslo historicky první události zaměřené čistě na muže – Pop Up Gentleman. Na míru šité obleky, spousta doplňků, chutné rumy, kvalitní doutníky. To vše obnáší život pravého gentlemana, který si můžete vyzkoušet i vy první červnovou sobotu od 13 hodin.

popupgentleman_1

Zdroj: Tomáš Černý/Pop Up Gentleman

Radlickou kulturní sportovnu ovládnou pánské formální značky, návrháři a nejen to. „Z těch nejznámějších jmen mohu už nyní zmínit krejčovské salóny Galard a Suit & Me. Na akci uvidíte výrobky z prvního českého motýlkářství Krispol, dřevěné výrobky beskydské značky BeWooden, objeví se i pánové z Gentleportu. Návrháře bude na akci zastupovat Mirka Horká,“ prozrazuje organizátor akce Jakub Feranec jen několik z mnoha dalších jmen. Magazín Menstyle.cz se na této akci podílí jako mediální partner. Kromě módy se návštěvníci mohou těšit na bohatý program od workshopů přes afterparty s burleskami.

Podobnou akci zaměřenou čistě na pánskou módu zažijí čeští milovníci elegance vůbec poprvé. Premiéru budou mít ale také samotní návrháři. „Novinkou bude šití obleku na místě, to jsme ještě nikdy na žádné módní akci nedělali. Přímo na akci také budeme šít kravaty, zákazník si zvolí šířku a délku kravaty a my mu jí na místě ušijeme. Oblek nebo košili na míru si může také objednat,“ říká Mirka Horká, jedna z aktuálně nejúspěšnějších českých návrhářů. Jak se šijí boty na míru, zase předvede švec luxusní obuvi Erik Lawart.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost naučit se jednou provždy správně vázat kravatu nebo motýlka, dejte si navoskovat boty nebo se nechte nastylizovat vlasy nebo zastřihnout vousy od Toni & Guy. K dispozici bude také pánský koutek s kulečníkem a celkovou atmosféru salonu pro gentlemany podtrhne živá hudba. V ceně vstupného je welcome drink, amuse bouche a ochutnávka rumů, hlad zaženete luxusními pokrmy z japonské restaurace nebo pořádným hamburgrem.

Další informace o události najdete ZDE.

POP UP GENTLEMAN from Ewgeniya on Vimeo.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!