Poprvé barevné Levi’s 501

Publikováno: 02.04.2013 11:31 | Jiří Hofbauer

Džíny Levi’s 501 se během let vyvíjely a zlepšovaly tak, aby každé generaci poskytly to, co potřebuje. Jsou perfektně řemeslně zpracované, nenajdete na nich jediný nepromyšlený detail ani steh. Aktuální verze má zesílené stehování, větší kapsy pro uložení mobilu, zmodernizovaná poutka na pásek, vnitřní švy a manžety.

2

V kolekci pro jaro a léto 2013 jsou pětsetjedničky poprvé představeny v nedenimovém provedení a výrazných barvách, včetně červené, křídově modré, břečťanově zelené, barvě přírodní bavlny a v bílé. Látky jsou lehčí, jemnější a na dotek příjemnější. Vše v duchu originálu. Jsou to stejné džíny Levi’s 501 jako vždy, a přesto jako nikdy předtím.

7

Do května můžete představit svůj pohled na pětsetjedničky a zapojit se do kampaně „501® Interpretation”, která shromažďuje a ukazuje jedinečný styl milovníků těchto džínů z celého světa. Přidejte své fotky v pětsetjedničkách přes #501 Twitter a Instagram nebo je vložte přímo na www.LEVIS501.com. Tam si také můžete prohlédnout aktuální fotogalerii. Nejlepší fotky budou otištěny v limitované edici „Book of 501®”.

3
4
5
6Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!