Potěšte v máji svou partnerku. Víme, jak na to!

Publikováno: 14.05.2013 18:06 | PR

Že je květen lásky čas asi nemusíme připomínat. Překvapte svou partnerku a vezměte ji na luxusní prodloužený víkend. Třeba do slovenských Tater. Trocha relaxace ještě nikomu neuškodila a u své ženy stoupnete v ceně!

Pixmac000001746077

Zdroj: www.pixmac.cz

Pro romantiky i dobrodruhy

Kdo říká, že partnerská dovolená musí být nutně jen romantická „slaďárna“ bez kapky adrenalinu? V tomhle ohledu jsou právě Tatry naprosto ideální. Navíc zde seženete poměrně levnou dovolenou, která ale nepostrádá nic ze špičkového komfortu a servisu. Ve wellness hotelu si užijete příjemné masáže nebo třeba rašelinový zábal, posedíte u sklenky dobrého vína a za chvíli už můžete vyrazit ven. Třeba na pořádnou túru.

Neshodnete se s partnerkou na všech aktivitách? Užijte si odpoledne každý zvlášť. Dáma ať si vychutná právě některou z lákavých wellness a kosmetických procedur a vy vyrazte třeba na projížďku na čtyřkolce. Uvidíte, že večer si budete mít o čem vyprávět a vychutnáte si vzájemnou blízkost.

Nakupujte chytře

Víme, že nakupování je především ženskou doménou, ale věřte, že to hravě zvládnete i vy. Dovolenou, obzvlášť pak objednávanou na poslední chvíli, vybírejte rozhodně na internetu. Nejlepší jsou slevové portály, kde seženete luxusní dovolenou za velmi příznivé ceny jako například tento pobyt na úpatí Lomnického štítu.

A co si nenechat ujít?

Tatry jsou plné krásných míst a je těžké určit jen několik konkrétních. Určitě vždy vybírejte taková, která odpovídají vaší fyzické kondici.

Ti z vás, kteří milují adrenalin a nebojí se námahy, ocení výstup na Gerlachovský štít. Pozor, je možný jen v doprovodu zkušeného průvodce!

Oblíbený a na první pohled úchvatný je také vodopád Skok, který se vrhá střemhlav k zemi z výšky 30 metrů do Mlynické doliny.

Uspořádat můžete ale také tematické výlety. Spoustu krásných míst navštívíte, když se vydáte na okruh po tatranských horských chatách. Zajímavý tip na takový výlet najdete například na tomto cestovatelském serveru.

Na co ještě čekáte? Cestování a partnerským dovoleným plných zábavy zdar!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!