Potkali se v casinu: Scorsese, De Niro & DiCaprio

Publikováno: 16.01.2015 19:28 | Jiří Hofbauer

Tři osobnosti stříbrného plátna se potkaly u společného projektu The Audition. Režisér Martin Scorsese, herci Robert De Niro a Leonardo DiCaprio se účastní jednoho z největších trháků letošního roku. Přes velkorysý rozpočet 70 milionů dolarů se však nejedná o skutečný, celovečerní film, který poběží v kině, ale o propagační video nově otevřených casin v Macau a Manile.

Autorem scénáře megalomanského reklamního spotu, kde se De Niro a DiCaprio uchází o jednu a tutéž roli, je Terence Winter, který stojí za seriálem Boardwalk Empire nebo Vlkem z Wall Street.

Podle všeho tohle není finální verze spotu. Buď budou následovat i další části rozvíjející příběh nebo s dočkáme něčeho jako director's cut.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Miley Cyrus se svlékla. Zase... Miley Cyrus se svlékla. Zase... Sláva bývalé hvězdě dětského kanálu Disney Channel nepolevila ani poté co odložila paruku Hannahy Montany a stala se oficiálně a... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!