Potkali se v casinu: Scorsese, De Niro & DiCaprio

Publikováno: 16.01.2015 19:28 | Jiří Hofbauer

Tři osobnosti stříbrného plátna se potkaly u společného projektu The Audition. Režisér Martin Scorsese, herci Robert De Niro a Leonardo DiCaprio se účastní jednoho z největších trháků letošního roku. Přes velkorysý rozpočet 70 milionů dolarů se však nejedná o skutečný, celovečerní film, který poběží v kině, ale o propagační video nově otevřených casin v Macau a Manile.

Autorem scénáře megalomanského reklamního spotu, kde se De Niro a DiCaprio uchází o jednu a tutéž roli, je Terence Winter, který stojí za seriálem Boardwalk Empire nebo Vlkem z Wall Street.

Podle všeho tohle není finální verze spotu. Buď budou následovat i další části rozvíjející příběh nebo s dočkáme něčeho jako director's cut.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Miley Cyrus se svlékla. Zase... Miley Cyrus se svlékla. Zase... Sláva bývalé hvězdě dětského kanálu Disney Channel nepolevila ani poté co odložila paruku Hannahy Montany a stala se oficiálně a... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!