Potvrzeno: Lamborghini Huracán skutečně existuje

20.12.2013 16:55 | Jakub Matulík, Jiří Hofbauer

Poté co Lamborghini koncem listopadu definitivně ukončilo výrobu modelu Gallardo konečně představilo nástupce. Už dlouho se o něm mluvilo a konečně je tady. Pánové, dovolujeme si vám představit Lamborghini Huracán LP 610-4.

Jeho tělo bude především z hliníku a uhlíkových ale také skelných vláken. V designu jsou patrné prvky Gallardo. Supersport dostane vidlicový desetiválec 5,2 l s výkonem 449 kW a elektronický pohon všech kol. Lamborghini slibuje, že maximální rychlost přesáhne 322 km/h. Inovovaný systém stop-start by měl snížit spotřebu na možné minimum tedy kolem 12,5 l benzinu na 100 km.

Lamborghini Huracán LP 610-4 se oficiálně představí na autosalónu v Ženevě. O ceně nejsou zprávy, ale dá se očekávat, že rozhodně bude vyšší než u tolik oblíbeného Gallardo.

Nestačilo? Chcete víc? Nejste sami. Skupinka borců z Británie se vypravila do rodiště automobilky Lamborghini v Sant’Agata Bolognese. A v útrobách továrny ho našli. Hurácan fakt existuje...

lamborghini-unveils-huracan-1

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-2

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-3

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-4

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-5

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-6

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-7

Zdroj: Lamborghini

lamborghini-unveils-huracan-8

Zdroj: Lamborghini


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!