Pozvánka na 7. profesní setkání

lukas-langmajer-foto-lenka-hatasova10
01.06.2014 13:24 | Michaela Lejsková

Dovolujeme si Vás pozvat na 7. profesního setkání magazínu Best of.

Uskuteční se 2. června 2014 v 15:00 v Designehotelu Elephant Prague, Na Florenci 29. Na akci je nutná akreditace

 http://www.ibestof.cz/akreditace

POZVANKA7.PS, 2. 6. 2014 v 15h R.S.V.P.Mimo informací, které jsou na pozvánce dodáváme, že se můžete těšit na hudební vystoupení flétnistky Žofie Vokálkové, pianisty Petra Ožany, zpěvačky Renaty Drössler a hudebníků ze skupiny Ewy Farné Martina Chobota a Filipa Sázavského.

_MG_6583 hotovo

 Petr Ožana, foto: Lenka HatašováPro děti je připraven dětský koutek, kurz sebeobrany a dětské kadeřnictví.


renata-drössler-foto-lenka-hatasova9

 Renata Drössler, foto: Lenka Hatašová

Profesní prezentace:
Káva Sisel, pekárna Kompek, autosalon Peugeot Kopecký, floristika – Ivan Šablatúra, svatební šaty – Pavel Filandr, první pomoc – Klára Čiperová, Street Art obrazy – Jitka Kopejtková, Pardubický perník – Pavel Janoš, Česká inovace – Roman Šiser, Mettinum – MUDr. Pavel Kukla, 3D GANG body scanning – Miloš Lukáč, Makro fotografie – Petra Krausová, Golfový turnaj Czech Masters Europen Tour – David Trunda, móda – Marie Zelená,  Lednicko valtické vinařství – Jindřich Sobota, Alloxi vlasová kosmetika – Josef Jeník, Baby Office, hlídání dětí – Pavlína Bandrowská, dětské kadeřnictví – Eliška Kryštofová, občerstvení koktejlovým způsobem – Designehotel Elephant Prague, hračky pro děti – EP line.


vladka-repkova-foto-lenka-hatasova-17

 Vlaďka Řepková, foto: Lenka Hatašová

Zakoupením tomboly podpoříte hematologicko onkologicky nemocné děti. Prosíme Vás o dobrovolný věcný či finanční příspěvek pro Armádu spásy, pro kterou pořádáme sbírku všeho potřebného pro sociálně slabší. Za pomoc předem děkujeme!

zofie-vokalkova7

 Žofie Vokálková, foto: archiv Ž.V.

Těšíme se na milé setkání a děkujeme za přízeň užitečného projektu, který je výsledkem usilovné, již čtyř a půl roční práce v profesním magazínu Best of, který je tu pro Vás!Váš tým profesního magazínu Best of a magazín Menstyle - mediální partner 

DSC_8118 – kopie

 Michaela Lejsková - pořadatelka a šéfredaktorka profesního magazínu Best of, foto: Lenka Hatašová

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek