Prada představuje službu šití na míru "Made to Measure"

Publikováno: 09.09.2015 10:53 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům Prada představuje projekt „Made to Measure“ („vyrobeno na míru“), jehož cílem je uspokojit touhy nejvytříbenější pánské klientely značky Prada a nabídnout exkluzivní službu věnovanou jedinečným produktům, vytvořených s pečlivostí ke každému detailu.

Prada_MtM_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_03

Zdroj: Prada

Prada_MtM_05

Zdroj: Prada

V Prada „Made to Measure“ se spojuje modernost s krejčovskou tradicí, a zákazníkovi se tak nabízejí obleky, kabáty, saka, košile i kalhoty šité na míru.

Prada tuto službu poskytuje od roku 2003 a nyní je k dispozici ve 40 obchodech po celém světě. Zákazník má možnost výběru ze 300 různých látek na obleky a saka, z 20 na kabáty a přibližně ze 180 na košile. Po volbě typu oděvu, který bude klientovi přizpůsoben na míru, si může zákazník vybrat z celé řady variant podle svého vkusu.

Prada_MtM_Craft_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Craft_02

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Craft_03

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Craft_04

Zdroj: Prada

Na oblek řady „Made to Measure“ si můžete vybrat až z 300 látek. V nabídce pak najdete 2 základní střihy. Klasický, tedy poddajný a nadčasový střih. Sako může mít dva nebo tři knoflíky a kalhoty jsou k dispozici s nažehlenými puky nebo bez. Druhým je slim, vypasovaný střih jak v případě saka na dva knoflíky, tak i u přiléhavých kalhot bez puků. U tohoto střihu se nabízí možnost ušití vesty k obleku.

Prada_MtM_02

Zdroj: Prada

Prada_MtM_04

Zdroj: Prada

Oblek můžete doplnit košilí stejné kvality, kde můžete vybírat a volně kombinovat až 230 látek, 3 různé střihy, 8 typů límečků, 7 typů manžet a 6 barev monogramu.

Prada_MtM_Collar_styles_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Collar_styles_02

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Cuff_styles_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Cuff_styles_02

Zdroj: Prada

Pro nadcházející sezónu chladných měsíců oceníte i možnost na míru šitého kabátu, klasického střihu se 3 knoflíky nebo dvouřadý se špičatými klopami. V nabídce je celkem 30 látek, včetně exkluzivního luxusního kašmíru, lam vikuňa a guanaco.

Službu šití na míru můžete vyzkoušet ve dnech 17. až 19. září 2015 v době od 10 do 18 hodin přímo v pražském obchodě Prada na adrese Pařížská 125/16. Objednat se můžete na telefonním čísle + 420 221 890 380.

Výroba oblečení zpravidla trvá pět týdnů od zadání objednávky.  
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!