Prada se do Prahy vrací se službou šití na míru Made to Measure

Publikováno: 13.03.2016 22:58 | Jiří Hofbauer

Prada „Made to Measure“ („vyrobeno na míru“) je projekt, jehož cílem je uspokojit touhy nejvytříbenější pánské klientely značky Prada a nabídnout exkluzivní službu věnovanou jedinečným výrobkům, vyrobeným s pečlivostí ke každému detailu. Italskou krejčovinu můžete vyzkoušet ve dnech 7. až 9. dubna 2016.

Prada_MtM_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_02

Zdroj: Prada

Prada_MtM_03

Zdroj: Prada

Prada_MtM_04

Zdroj: Prada

V Prada „Made to Measure“ se spojuje modernost s krejčovskou tradicí, a zákazníkovi se tak nabízejí obleky, kabáty, saka, košile i kalhoty šité na míru.

Prada tuto službu poskytuje od roku 2003 a nyní je k dispozici v 50 obchodech po celém světě. Zákazník má možnost výběru ze 300 různých látek na obleky a saka, ze 30 látek na kabáty a přibližně z 230 různých látek na košile.

Prada_MtM_05

Zdroj: Prada

Po volbě typu oblečení, které bude klientovi přizpůsobeno na míru, si může zákazník ve VIP prostoru obchodu zvolit následující:

Na oblek řady „Made to Measure“ si můžete vybrat až z 300 látek. V nabídce pak najdete 2 základní střihy. Klasický střih, poddajný a nadčasový střih. Sako může mít dva nebo tři knoflíky a kalhoty jsou k dispozici s nažehlenými puky nebo bez puků. Druhým je slim střih, vypasovaný střih jak v případě saka na dva knoflíky, tak i u přiléhavých kalhot bez puků. U tohoto střihu se nabízí možnost ušití vesty k obleku.

Prada_MtM_Craft_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Craft_02

Zdroj: Prada

Kabáty „Made to Measure“ pak nabídnou 30 látek, včetně exkluzivního luxusního kašmíru, lam vikuňa a guanaco. Ze střihů klasický střih se 3 knoflíky, klasický dvouřadý střih se špičatými klopami nebo klasický střih se zapínáním na 2 knoflíky.

Prada_MtM_Craft_03

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Craft_04

Zdroj: Prada

U košilí „Made to Measure“ můžete vybírat z 230 látek (včetně archivních potisků) 3 různé střihy, 10 typů límečků, 8 typů manžet a 4 barev monogramu.

Prada_MtM_Cuff_styles_01

Zdroj: Prada

Prada_MtM_Cuff_styles_02

Zdroj: Prada

Výroba zpravidla trvá pět týdnů od zadání objednávky u obleků a kabátů, čtyři týdny u košil.

Individuální konzultace a měření

4. až 7. dubna 2016

pondělí až čtvrtek od 10 do 19 hodin

Objednat se můžete na telefonním čísle +420 221 890 380.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!