Prada Trasparenze pro Vánoce 2015

Publikováno: 16.12.2015 09:30 | Redakce

Výlohy Prada pro Vánoce 2015 představují novou koncepci minimalismu. Prada Trasparenze klade vedle sebe různé materiály a znaky, aby vyvolala intenzivní, a přesto pomíjivou, téměř surreální atmosféru.

Prostor jako by se ztrácel a měnil se v obal, kde je středem pozornosti čistě produkt samotný. Prostřednictvím kompozice technických materiálů dávají výlohy s kolekcemi Prada tématu skla moderní nádech. Výrobky jsou naaranžovány na lavičkách z plexiskla a abstraktně pózující figuríny vytvářejí dynamické prostředí, vyvolávající pocit moderního sofistikovaného luxusu.

Prada_Montenapoleone_Men_Store_Xmas_Window_2015_02

Zdroj: Prada

Prada_Montenapoleone_Women_Store_Xmas_Window_2015_01

Zdroj: Prada

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!