Předražené PC aplikace, které můžete vyzkoušet zdarma

Publikováno: 18.03.2013 11:07 | PR

Na moderních počítačích už mnohdy není hardware to nejdražší. Existuje spousta profesionálních aplikací, které stojí statisíce i miliony korun. Náš výběr je oproti tomu „nic“, ale zato jde o programy, které ocení i spousta laiků a domácích uživatelů. Všechny si můžete stáhnout z download portálu Mujsoubor.cz.

Programy

VirtualDJ: 6 000 Kč

S cenovkou na skromných 300 dolarech je VirtualDJ jen lehký rozjezd do světa drahých programů. Na párty ale můžete oslnit i s jeho bezplatnou verzí, která toho sice umí podstatně méně, ale svůj mix si s ní taky bez problému vytvoříte, uložíte do požadovaného formátu a vypálíte.Nebudete moci jen připojit a obsluhovat externí zařízení, která ocení spíše profesionálové.

Virt DJ

Zdroj: mujsoubor.cz

AdobePhotoshop CS6: 16 000 Kč

Myslíte to s úpravou fotografií, nebo bitmapových obrázků alespoň trochu vážně? Bez Photoshopu se jen těžko obejdete. Ve verzi CS6 nabízí bezkonkurenční uživatelskou zkušenost – můžete se spolehnout na mocné automatické nástroje, nebo si všechno do poslední čárky editovat sami, záleží jen na vás. Adobe nabízí 30denní trial verzi Photoshopu ke stažení zdarma.

PS

Zdroj: mujsoubor.cz

Sony Vegas Pro: 12 000 Kč

Je libo trochu si pohrát se záběry s dovolené, sestříhat video z oslavy narozenin, nebo vytvořit amatérský film? Budete potřebovat pořádný videoeditační software a Sony Vegas Pro patří k těm s rozumnou cenovkou – přijdena pouhých 600 dolarů. I ten ale můžete vyzkoušet v trial verzi Sony Vegas zdarma.

Vegas

Zdroj: mujsoubor.cz

iTunes: 0 až nekonečno

Program známý všem uživatelům zařízení od Applu. Těžko říct, jestli jde primárně o synchronizační nástroj mezi počítačem a třeba iPodem, o hudební knihovnu a přehrávač, nebo o obchod s multimédii, ale právě nakupování alb je tím, za co můžete utratit nejvíc peněz. Samozřejmě, můžete si do iTunes, potažmo svých iPadů, iPodů a iPhonů nahrát i hudbu rippovanou z CD, ale vlastní digitální kolekce se správnými tagy a kvalitními album covery má prostě něco do sebe.

itunes

Zdroj: mujsoubor.cz

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!