Překvapte a servírujte Španělsko

Publikováno: 16.08.2013 09:16 | PR

Rádi byste vybranou kuchyní překvapili svou drahou polovičku nebo kamarádku, rodinu či přátele a připravili jim něco skutečně výjimečného? Není nic jednoduššího, než sáhnout po španělských receptech a servírovat pravé pokrmy vyrobené z originálních ingrediencí. Přestože nepatříte k nejzručnějším kuchařům, španělskou kuchyni zvládne připravit každý díky její jednoduchosti a kombinaci lahodných surovin, které vykouzlí ty nejrozmanitější jídla.

paella-s-morskymi-plody-2

Zdroj: spanelskerecepty.cz

Inspiraci pro vaše menu naleznete na internetových stránkách http://www.spanelskerecepty.cz/. Webový portál shlukuje široké množství receptů pro předkrmy, hlavní chody i dezerty a toužíte-li najít specifická jídla, jednoduše si je můžete dle parametrů receptu vyfiltrovat. Recepty na speciality lze vybírat i dle jednotlivých španělských regionů, druhů pokrmu, doby přípravy i kalorické hodnoty. Pokud víte, že je host alergický na některou surovinu, i tu můžete „odškrtnout“ a v nabídce se vám poté zobrazí pouze přesně takové recepty, které odpovídají vašemu přání.

Každý recept se skládá z kvalitní fotografie jídla, surovin důležitých pro přípravu, detailního postupu a také hodnocení. Množství surovin se na webových stránkách upravuje dle vámi zvoleného počtu osob, pro které vaříte, sami tedy nemusíte nic vypočítávat ani odměřovat. Značnou část netradičních ingrediencí, jako je například koření na pokrm paella, pravý šafrán či kvalitní španělský olivový olej, můžete rovnou na stránce zakoupit a nechat si poslat. Neztrácíte tedy čas hledáním specializovaných obchodů a osobním nákupem v nich.

Vaření španělské kuchyně dle originálních receptů firmy BMC Brno je jednoduché, rychlé a příjemné pro všechny. Vámi připravené pokrmy jistě osloví a ocení nejeden gurmán a vy v očích svých blízkých vystoupáte skutečně vysoko.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!