Přijďte si do Starbucks pro nové frappuccino S’mores

Publikováno: 15.06.2016 07:41 | Redakce

Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární americké pochoutky S’mores. Pokud vás zajímá, jaká je ta chuť, po které šílí celá Amerika, máte skvělou příležitost to zjistit! Zajděte si ještě dnes do nejbližší kavárny!

Photo 11.05.16 11 31 42

Zdroj: Starbucks

Znáte záběry z amerických filmů, na kterých si lidé opékají marshmallows u táborového ohně? Je to začátek přípravy oblíbeného amerického dezertu S’mores, který je u letního táboráku prostě nepostradatelný. S’mores je zkráceně „some more“ (více), protože to není jen tak obyčejná sušenka či sladkost. Tento teplý snack, připravený na ohni, grilu nebo plotně, je spíš něco jako malý sladký sendvič, který se rozpouští ve vašich ústech. Připravuje se tak, že se mezi dvě grahamové sušenky vloží čokoláda a opečené marshmallows – je to prakticky nezbytnost pravého amerického léta!

Photo 11.05.16 11 31 41

Zdroj: Starbucks

Tuto oblíbenou chuť amerického léta si teď můžete dopřát i v České republice, a to ve formě nápoje! Starbucks má nyní v nabídce dvě nové frappuccinové příchutě, které byly inspirovány právě tímto populárním dezertem. S’more Frappuccino je lahodnou kombinací vrstev tvořených marshmallowovou šlehačkou, čokoládovou polevou a směsí Frappuccino, která je v nabídce v čokoládové či banánovo-karamelové verzi. To vše je završeno další vrstvou šlehačky a ozdobeno drobenou sušenkou. Nápoj je k dostání ve dvou verzích: v kávové a ve smetanové, která neobsahuje kofein. Obě jsou skvělým osvěžením pro nadcházející stále teplejší dny.

Zapojte se do soutěže o jednu ze tří z dárkových karet Starbucks a ochutnejte kávové novinky!

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!