Přišel čas legalizovat Teda: necenzurovaný trailer

Publikováno: 28.04.2015 13:19 | Jiří Hofbauer

Nejsprostší a nejukecanější plyšový medvěd na světě překonal pubertu a dostal se ze závislosti na tvrdých drogách. Znovu se vrátil na plac mohl natočit pokračování své životní výpovědi. Poté co našel spřízněnou duši v uvědomělé Tami-Lynn, rozhodl se usadit, oženit a pořídit si rodinu. Plán jak splodit děti by měl. Ale co na manželství ženy a plyšového medvěda řeknou ochránci tradičních rodinných hodnot? Jsme s tebou Tede!

Režie snímku se opět chopil Seth MacFarlane, který propůjčil i hlas oživlé plyšové hračce. Ve filmu se dále objeví Mark Wahlberg v roli Johna Bennetta, Amanda Seyfried jako právnička Samantha Jackson a nesmí chybět Tedova vyvolená Tami-Lynn v podání Jessicy Barth. Patrně ve své životní roli se objeví i Morgan Freeman. Ve filmu doslova zazáží i Tom Brady, quarterback New England Patriots, kterému se John a Ted pokusí ukrást sperma.

Podívejte se na delší hlavně necenzurovaný trailer filmu Méďa 2, který se v českých kinech objeví 2. července 2015.

Hodnocení článku:Komentáře

Jak pečovat o kvalitní kožené boty Jak pečovat o kvalitní kožené boty Milujeme kvalitu. Milujeme tradici. Milujeme, když cena odpovídá užitku. Obzvlášť se tyto vlastnosti snoubí v případě rámových bot.... Předchozí článek Sportsmani: pravidla sportovního stylu Sportsmani: pravidla sportovního stylu Když se řekne: sportovní styl, spoustu z nás si vybaví upocená trika, vytahané mikiny, tepláky s kapsami a zažloutlé tenisky. Nesmí... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!