Přitažlivá vůně Valentino Uomo

Publikováno: 05.02.2014 03:50 | Jiří Hofbauer

Tahle vůně není voda po holení, kterou si plácnete na tvář a vyběhnete vstříc dalšímu všednímu dni. Římský módní gigant Valentino přináší vůni, kterou lze označit jako novodobou klasiku. O ledasčem napovídá již samotný flakón. Těžké broušené sklo s jantarovou tekutinou uvnitř, kterému dominuje zlatý štítek se signaturou značky Valentino.

Parfumér Olivier Polge vytvořil vůni, která se podobá prvotřídnímu koňaku. Zaslouží si vaši pozornost, a musíte ji vnímat a vychutnat si. Objevíte vůni bergamotu, myrty, kávy, cedrového dřeva se smetanovými tóny sladké čokolády a jemnými dozvuky kouře.

Pokud je Řím věčné město, pak Valentino Uomo je věčná vůně.

valentino_uomo_1

Zdroj: Valentino

Hodnocení článku:Komentáře

Ranní rituály novodobých gladiátorů Ranní rituály novodobých gladiátorů V průběhu věků se bojovníci vždy připravovali na bitvy rozličnými rituály. Mezi samuraji meditace, ve Tróje vzdávání obětí Bohům,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!