Proč byste neměli nikdy flirtovat, když prší?

Publikováno: 02.02.2013 12:58 | Petr Hájek

Jestliže nějaká žena právě řekla "ne" na vaši nejlepší repliku snažící se ji někam pozvat a blíže ji poznat, pak je na vině podle všeho počasí. Mraky na obloze totiž znamenají i mraky na šanci seznámit se s dotyčnou.

2013-02-02-1

Zdroj: mac.magicdvdripper.com

Jistá francouzská univerzita (France’s University of South Brittany - no to je překvapení... Nakonec, kdo jiný, nežli právě Francouzi by zrovna tohle studoval...) odhalila ohledně seznamování jednu nesmírně zajímavou věc, které by si měl být každý lovící muž dobře vědom.

Slunečné počasí prohlubuje náladu všech lidí a potažmo i jejich sociální družnost. Do jaké míry ale? Aby to vědci zjistili, posbírali 500 šumných žen a 5 pohledných mužů se jich náhodně ptalo na stejnou seznamovací frázi. Každá žena byla vyptávána venku, za slunečného nebo deštivého počasí.

A jak si vlastně pánové vedli? Výsledek je rozhodně mimo náhodu: v jasnější dny bylo ochotných předat muži své číslo 22 % žen, v dešti to bylo ale jen 14 %, což nám dělá útlum okolo 8 %. Provázanost mezi větší receptivností ženy a počasím je tedy zřejmá.

Počasí je prostě opět jedna z další plejády věcí, které v daný okamžik ženy ovlivňují - už tu máme hormony, vlastní povahu, názor kamarádek a další faktory, ke kterým když se přidá ještě počasí, nemusí to pro Casanovu dopadnout právě dvakrát dobře. Pokud ji tedy opravdu chce někam pozvat, měl by to udělat za co nejideálnějších podmínek.

Jsou zde i další věci, které zvyšují pravděpodobnost: na první pozici jsou určitě květiny (zde ptaní se žen v místnosti plné květin), jenž zvyšovaly šanci o více jak 30 %! Špatně prý nedopadla ani tzv. romantická hudba (dvojnásobek). A do třetice, 15 % přidal i lehký a jakoby letmý dotek na ruce.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!