Proč jsou Římské lázně tak nadčasovou záležitostí

Publikováno: 20.11.2016 12:52 | Michaela Lejsková

Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Už roku 1896 nabídly Nové Lázně – zatím jen jako honosné minerální koupele – skvělé lázeňské prostředí pro nejbohatší návštěvníky, politiky a význačné panovníky své doby. Například v roce 1904 se zde sešli císař František Josef I. a britský král Eduard VII., jenž si Nové Lázně doslova zamiloval. 

Úchvatnou architekturou a nadstandardní péčí byly Nové Lázně jako lázeňský dům proslulé. Po roce 1999 začaly postupně nabízet i luxusní ubytování. Vedle své perfektní polohy v lázeňském centru města nyní nabízejí 97 kompletně vybavených luxusních pokojů s free wifi připojením. Přes dvě desítky z nich, především v kategorii Junior Suite, nyní doslova voní novotou.

Rimske_lazne_hotel_Nove_Lazne_detail

Zdroj: Danubius Health Spa Resort

Důkladná rekonstrukce proběhla v zimních měsících a přísně dbala na to, aby renovované pokoje splňovaly nejnáročnější mezinárodní standardy. Hosty v nich okouzlí nejen komfort samostatného obývacího pokoje a ložnice, ale i nádherný výhled do protilehlého parku vedoucího ke světoznámé lázeňské kolonádě. Vybavení je domyšleno do nejmenších podrobností, např. všechny textilie jsou protialergické a samozřejmostí je také kávový a čajový servis. Luxusem září i koupelny, jejichž eleganci umocňují italské obklady a nadrozměrný skleněný sprchový kout.  

Klienti Nových Lázní se mohou spolehnout, že je o ně ve špičkovém hotelu skvěle postaráno. Na pokoji mají k dispozici vše, co potřebují k návštěvě lázeňských procedur a Římských lázní. Mohou se také nově poradit s nutričním terapeutem a s vhodným jídelníčkem využít excelentní stravování, na které v hotelu dohlíží zkušený tandem šéfkuchařů – Václav Černý a Jiří Pokorný.

Nezanedbatelný je i zážitek z návštěvy unikátních Římských lázní. V dochovaných historických prostorách čekají na hosty dva původní bazény z roku 1896. Kromě nich tu však najdou také bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny (90 °C), sanarium (60 °C), parní lázeň (85 °C), Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku. Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Františka Josefa I. Habsburského.

Nové Lázně, které patří do řetězce Danubius Hotels Group (Léčebné lázně Mariánské Lázně), jsou propojeny s nejvýznamnějšími hotely v okolí krytými chodbami, takže je hostům k dispozici bohatá škála lázeňských procedur, nabídka Beauty salonu Emporium i Danubius premier fitness centra. Okusit výjimečný lázeňský a hotelový komfort lze v Nových Lázních během celé škály relaxačních a léčebných pobytových balíčků.

Hotel_Nove_Lazne_Suite_Rudolf_loznice

Zdroj: Danubius Health Spa Resort

TIP NA POBYT:

Mezi nimi jistě vyniká Royal Wellness Program. Během bohaté náplně třídenního pobytu okusí hosté 2 druhy masáží, koupel s přírodním oxidem uhličitým, vířivou lázeň s rašelinovým extraktem i suchou plynovou lázeň CO2. Navíc mohou využít volný vstup do Římských lázní, Danubius Premier fitness centra a Aqua wellness centra. Pamatováno je pochopitelně i na skvělé snídaně a večeře formou bufetu. Pro okouzlující zážitek z uvolnění a regenerace tak stačí už jen vybrat termín a včas si svůj pobyt zamluvit.

 

KONTAKTY:

Danubius Health Spa Resort Nové Lázně

Reitenbergerova 53

353 01 Mariánské Lázně

 

www.marienbad.cz

Hotel_Nove_Lazne_Suite_Rudolf

Zdroj: Danubius Health Spa Resort

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Vína z Chateau Pomerol představí Stephane Laborie Vína z Chateau Pomerol představí Stephane Laborie Máme to potěšení Vás pozvat na unikátní večer ve společnosti vín od opravdové vinařské legendy z oblasti Pomerol – Jeana Pierra... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!