Proč studovat LL.M a další zahraniční programy?

Publikováno: 01.07.2014 07:59 | PR

Vyplatí se absolvovat zahraniční studijní programy? Nebylo by lepší věnovat svůj čas a energii něčemu jinému? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi na následujících řádcích.

EB2

Získejte vědomosti, zkušenost a známosti

Pokud máte zájem o to, udělat výrazný krok směrem kupředu, lze toho dosáhnout mnoha způsoby. Zde se nicméně zaměříme na absolvování jednoho ze zahraničních studijních programů. Tento trend je u nás v posledních několika letech neustále populárnější, uveďme tedy některé základní informace, které Vám pomohou s rozhodováním, zda začít, či nikoli.  

V současné době lze zahájit hned několik zajímavých programů jako studium MBA, BBA, DBA, MPA anebo velmi oblíbené LL.M studium, které je zaměřeno na oblast práva. Zajímal by Vás právě takový program? Podívejte se na podrobnosti o LL.M studiu a rozhodněte se.

Co se týče finanční částky za takové studium, ta v žádném případě není nejnižší. Zahraniční programy totiž nejsou dotovány státem! Na druhou stranu některé školy jako např. European Business School aktuálně nabízejí zajímavé slevy. Právě zde přitom můžete absolvovat i populární systém vzdělávání Dale Carnegie. Více informací na Ebschool.cz.

Vzhledem k tomu, že tyto programy nejsou nostrifikovány státem, jedná se často o tituly profesní, ne akademické. To by Vás však od zahájení studia nemělo určitě odradit, neboť jeho absolvování je více než přínosné.

Co takovým studiem získáte? Tak především mnoho vědomostí od špičkových lektorů, ale také zajímavé známosti, bohaté zkušenosti a v neposlední řadě možnost snadněji nalézt práci v zahraničí. Chcete-li tedy vyrazit mimo Českou republiku, zahraniční titul Vám otevře dveře tam, kam byste se zřejmě za jiných okolností nedostali…
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!