Produkty pro vlasový styling Hanz de Fuko

Publikováno: 26.05.2013 10:51 | Michal Novák

Udržet si upravený vzhled během celého dne je náročné. A možná nejproradnější je vlasový styling. Pokud nemáte snadno udržitelný účes ala Marek Vašut, tak zřejmě znáte ten pocit, když ráno odcházíte s perfektivním stylingem a během dne se odraz ve výlohách postupně deformuje.

Na český trh nedávno z Ameriky dorazila pánská prémiová vlasová kosmetika Hanz de Fuko (HdF). Zapomeňte na vše, co znáte z drogerií. S produkty HdF je možné dosáhnout nekompromisního vzhledu, který vydrží.

QS-DESATURATED

Zdroj: hanzdefuko.com

Produkty připravuje společnost Davida Alfonsa v USA pro nejnáročnější klientelu z řad stylistů i celebrit. Díky nim můžete mít sebevědomý účes jako David Beckham nebo PSY.

Stylingová řada HdF obsahuje šest produktů, každý se svými specifickým vlastnostmi. Gel Triq s vysokým leskem a pevností je hi-end alternativa k dostupným gelům. Quicksand, tekutý prášek, který zůstává flexibilní a dovoluje tak účes přetvářet během dne. Navíc absorbuje nadměrnou mastnotu a působí tak matně po celý den. Podobně jako Quicksand funguje matný Sponge Wax se strukturovaným a pružným efektem. Pro lesklé účesy pak HdF nabízí Hybridized Wax, který se chová podobně jako Sponge Wax, akorát je saténově lesklý. Pro delší vlasy pak pružný Scheme Creme a pevnější Modify Pomade.

Všech šest produktů jde mezi sebou kombinovat a lze tak získat řadu unikátních účesů.

Vlasový styling Hanz de Fuko je dostupný na e-shopu hanzdefuko.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!