Profesní setkání po šesté

Publikováno: 04.10.2013 19:49 | Michaela Lejsková
_DSC9595

6. profesní setkání magazínu Best of se tentokrát odehrálo v prostorách Smetanova sálu Autoklubu ČR v Praze a ve spolupráci s cateringovou společností Ganimed, spol. s r.o. Odpolední hodiny a zajištění hlídání dětí firmou Baby Office přály také rodičům, kteří mohli vzít s sebou své ratolesti.

IMG_0788

Babby Office

Společenská událost, kterou je jinými slovy možné nazvat profesním veletrhem, je pravidelnou příležitostí ukázat, co kdo umí.

IMG_0825

prezentace Buněčné terapie

Tentokrát se hosté seznámili s novým způsobem transnasální gastroskopie, který prezentoval Miloslav Křížek, ředitel společnosti FUJIFILM, zdravotníci z Rychlé záchranné služby z Kladna představili rychlou pomoc a zapůjčili pořadatelce záchranářskou uniformu, kterou měla na sobě také panenka pro UNICEF v podobě záchranáře – herce a moderátora Petra Vágnera.

_DSC9555

Petr Vágner a Michaela Lejsková

S projektem ŽENY s.r.o., jenž podporuje ženy v podnikání a tuzemský trh, seznámila přítomné hosty společně se svým týmem Eva Vašková.

_DSC9625

Petr Vágner a Petr Filandr

Modelingovou a reklamní agenturu Faible Modèles reprezentovala Denisa Slavíková. Roman Šiser a Petr Šídlo prezentovali Českou inovaci a jak pan ředitel Šiser při odchodu prohlásil, čtyři nové inovace objevil přímo na profesním setkání.

_DSC9672 – kopie

Janek Ledecký a Michaela Horká

IMG_0608

Petr Vágner a Limoslav Křížek

Hosté si rovněž mohli nechat zpracovat rozbory horoskopů od předního astrologa Richarda Stříbrného, případně ochutnat vynikající italskou kávu a čaje značky Milani, kterou nabízeli manželé Müllerovi.

IMG_0684

Vít Müller

Welcome drink a degustaci vín zajistil již tradičně Jindřich Sobota z vinařství Chateau Lednice.

IMG_0913

Chateau Lednice

Na pohoštění pro hosty se podílely také společnost O.C.G., která dodává chutná masa z domácích chovů, a rodinné pekařství Simply Good.

_DSC9403

Unikátní vodu z islandských ledovců dodala firma Aqua Angels.

IMG_0926

Miloslav Křížek, Jadran Šetlík, Michaela lejsková, Zdeněk Hostomský, Petr Korytar

_DSC9697

Michaela Lejsková, Sylva Lauerová, Pavel Janoš a Helena Leisztnerová

Módní tvorbu tentokrát představili hned dva návrháři.

_DSC9648

Prezentace Aloxxi a Pavel Filandr- Marie Párová a Vlastimil Harapes

Pavel Filandr, jenž je také autorem růžových šatů, které nejen pro příležitost profesního setkání navrhl a nechal zhotovit pro jeho pořadatelku, Michaelu Lejskovou, jež se mohla též pochlubit i krásným líčením a účesem od stejného autora.

_DSC9422

Pavel Filandr a Karolína Polatová

Pavel Filandr v rámci své prezentace představil též kolekci plavek a spodního prádla. Dalším návrhářem, který představil hostům svou kolekci, byl Osmany Laffita.

_DSC9404

Prezentace Osmana Laffity

Úplnou novinkou, kterou mohli hosté spatřit vůbec poprvé, byly koupelnové předložky. Nemohl chybět porcelán a sklo, které se rovněž objevilo v tombole.

Od firmy No1Lash se dámy mohly dozvědět více o zkrášlování a regeneraci svých řas.

IMG_0697

Pavel Bauer, Davil Láryš a Tomáš Hencl

V salonku Elišky Junkové se přítomným hostům naskytla jedinečná příležitost prohlédnout si soubor fotografií s názvem Konstrukce – detaily strojů nafocené v předních technických muzeích Evropy, které zapůjčil ekonom a člen NERVu, předseda investiční společnosti Partners, Pavel Kohout. Pavel Kohout vidí souvislosti mezi dobře fungujícím strojem a mechanismy, jež umožňují dobré fungování společnosti. Proto výstavou Konstrukce propaguje svůj projekt Nová ústava.cz.

_DSC9612

Pavel Kohout a Petr Mach

_DSC9617 – kopie

Pavel Kohout

Při této příležitosti také veřejně podpořil Stranu svobodných občanů Petra Macha, protože v ní spatřuje jedinou skutečně pravicovou alternativu.

_DSC9611

Petr Mach a Michaela Lejsková

Petr Mach patřil k hostů, kteří na stánku UNICEF našli také svoji panenku, stejně jako Pavel Kohout, který měl z tohoto překvapení o to větší radost, když viděl panenku v tričku s lebkou. Stejné tričko má totiž doma. Přivezl si ho z výstavy Damiena Hirsta v Londýně a před nějakou dobou v něm Pavla pro profesním magazín Best of fotil Robert Vano.

IMG_0518

Petr Šídlo u prezentace ŽENY s.r.o.

Hudební žánry představili zpěvačka Marcela Březinová, operní pěvkyně Pavlína Senić a Janek Ledecký, jenž na akci společně se svým hostem a muzikálovou kolegyní, zpěvačkou Michaelou Horkou, představil muzikál IAGO.

_DSC9487

Marcela Březinová

_DSC9728

Zdeněk Hostomský

Pod vedením prof. Evy Sykové bylo rovněž představeno občanské sdružení Buněčná terapie a Ústav experimentální medicíny AV ČR, který řídí.

_DSC9744

Výherce fotoaparátu FUJIFILM

6. profesní setkání mediálně podpořili: magazín Royal Report, Prague Leaders Magazine, věrnostní program Top Tep, magazín NOVA DOMA.CZ, Top Life – magazín pro lepší život, Menstyle – magazín pro stylové muže, módní časopis ProFashion, Menhouse – luxusní pánský časopis, projekt ŽENY s.r.o., BYZMAG – magazín pro podporu podnikání, Webmagazín Rozhledna, Top Cars magazín.

_DSC9699

Hana Oujezdská, Jiřina Landová, Michaela Lejsková a Marta Šobová

src="http://www.menstyle.cz/images/articles/0028/intext/img_0577.jpg" border="0" alt="IMG_0577" />

Zdroj: 6. profesní setkání

Ve spolupráci s cateringovou společností Miroslava Hejhala, firmou Ganimed, a týmem profesního magazínu Best of, tak proběhlo další z profesních setkání v inspirativní, milé a přátelské atmosféře.

_DSC9745

Pavel Janoš, Klára Čiperová a Michaela Lejsková

Publisher: www.ibestof.cz

Foto: Lukáš Hanusek a Jaroslav Tatek

_DSC9705

Zdroj: 6. profesní setkání

_DSC9639

Zdroj: 6. profesní setkání

_DSC9489

Zdroj: 6. profesní setkání

_DSC9529

Eva Syková, Karel Havlíček a Eliška Hašková Coolidge

_DSC9526

Michaela Lejsková a Benke Aikell 

_DSC9411

Pardubické perníky

_DSC9398

Miloslav Křížek

partneři 6.PS

Zdroj: 6. profesní setkání
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!