Projekt Be Fitness přinutí člověka na sobě pracovat

Publikováno: 11.12.2013 10:36 | Miroslav Kolenyak

Be Fitness je samovolně vzniklý projekt pro širokou veřejnost a zájemce o tolik skloňovaném zdravém životním stylu v dnešní době. Myšlenka pomoci šířit a pomáhat lidem v této oblasti se začala rodit už v létě.

Potom, co se mi podařilo vyhrát titul na Mr. Universe, tak se ještě více lidí začalo dotazovat jak cvičit, jak jíst a hledali u mě uspokojující „návod“. Když jsem pochopil, že nejde vyhovět takto všem, tak mě napadlo uspořádat seminář/workshop pro zájemce, zveřejňovat příspěvky a možnost, aby se lidé přidali k nám a mohli s námi chodit trénovat ven, kde to lze hromadně, aniž by museli si platit nějakou službu.

Pokud nejde o individuální vedení, pak je na každém jakou laťku si nastaví. Jedinou podmínkou je nechat doma ego a pochopit skutečný smysl. Vždy bude někdo v něčem lepší a někdo horší než ty. Není čas čekat na ideální podmínky. To je chiméra. Podmínky mohou být dobré nebo špatně, ale nikdy ne ideální.

Seminář je plánovaný na datum 3.ledna 2014. Informace o tom a další příspěvky je možné sledovat na Facebooku Be Fitness nebo na webových stránkách.

Naše Be Fitness video sestříháno z listopadových tréninků, kde uvidíte i mého hlavního parťáka a ten nejlepší sparing Miroslava Jecha (Muž roku 2008). "Ani není tak důležité, co děláš ani na jaké úrovni, ale že něco děláš a cítíš se dobře!" Doufám, že tomu někomu dodá inspiraci nebo motivaci. Každý může si v tom něco najít. To potvrzuje i Michal ve videu. A proto sdílejte i pro další lidi.

Miroslav Kolenyak, DiS.

Miroslav Kolenyak je autorem projektu Be Fitness a současně působí jako osobní fitness trenér a zabývá se výživovým poradenstvím. V loňském roce se probojoval mezi finalisty soutěže Muž roku 2012 a letos získal prvenství na celosvětové soutěži Mr. Universe Model odkud do Čech přivezl titul Mr. Best Body Universe 2013. V současnosti funguje i jako úspěšný model.

Více o Mirkovi si můžete přečíst v rozhovoru Miroslav Kolenyak: Potřebuji se překonávat a v pojednání o smyslu fyzického cvičení Nejlepší motivací jsou vlastní výsledky a Všeobecné zásady redukčního stravování.

1116174_10200556435816575_1730435699_o

Zdroj: Přemysl Kypta - Kypta Photography
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!