Projekt #minidyzajn poprvé v Brně představí unikátní tvorbu vybraných dyzajnérů!

Publikováno: 10.06.2016 15:28 | PR

Již počtvrté Dyzajn market představí svůj jedinečný projekt s názvem #minidyzajn. Tentokrát poprvé v Brně,  v sobotu 11. června v Cafe Podnebi, mohou návštěvníci potkat 17 českých a slovenských tvůrců. “Brno je pro mě srdcová záležitost, proto není divu, že další akce projektu #minidyzajn, kterým propojujeme jednotlivé tvůrce s návštěvníky, bude právě v “hlavním městě” Moravy.  Na úpatí parku pod Špilberkem, v Cafe Podnebi se na vás bude těšit 17 vybraných tvůrců.” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

Magaela

Zdroj: Dyzajn Market

Návštěvníkům se představí například značky Chiaro a Marunin Zvěřinec, specializující se na naše nejmenší. Na své si přijdou milovníci originálních šperků u tvůrců Brida, Jsem, Lekuca, Mooyyy, Vitalia Art nebo u Brněnské tvůrkyně Haneri.  Milovníci módy jistě ocení originální oblečení od značek Marko.in a Punktura. Květinové čelenky od Magaely skvěle doplní a podtrhnou každý outfit . Pro muže je připravena značka Eero.   Návštěvníci budou moci doplnit své šatníky i o kvalitní kabelky, tašky a batohy od Art-Yvah. Chybět nebude ani Moravská keramika se svou ručně točenou a zdobenou keramikou s folklórními motivy. 

MOOYYY

Zdroj: Dyzajn Market

gomaps

Zdroj: Dyzajn Market

V rámci doprovodného programu zahraje od 14:00 sólo kytarový mág Iszek Baraque, který jako skladatel v současnosti pracuje např. na opeře pro Janáčkovo divadlo v Brně a řadě projektů komorní hudby. Po skončení dyzajnu od 19:30 zahraje Hudecká Cimbálka.

Cafe Podnebi #minidyzajn se uskuteční v sobotu 11. června od 12:00 do 19:00  v kavárně Cafe Podnebi (Údolní 5, Brno). Akce je zdarma a dog friendly.   
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!