Proměna Franze Kafky mezi vybranými v novém Czech Design Week POP-UP-Store

Publikováno: 13.02.2017 10:09 | Michal Novák

Díla vybraných designérů si budou moci Pražané prohlédnout a zakoupit ve zbrusu novém pop up Czech Design Store na Národní třídě od 12. 2. do 31. 3. 2017. Organizátoři Czech Design Weeku se rozhodli vybrat nejzajímavější kousky loňské přehlídky českého designu a umístit je do nově vzniklého prostoru v přízemí obchodního domu Quadrio.

_MG_7553

Zdroj: Czech Design Week Pop-up Store

"Pečlivě jsme vybírali z tvorby designérů, kteří se zúčastnili na podzim roku 2016 Czech Design Weeku tak, abychom ukázali rozmanitost a kvalitu českého designu napříč různými odvětvími a věříme, že v Czech Design Week pop-up Store si každý přijde na své ", prostor na tuto realizaci nebyl náhodný jelikož je přímo v srdci Prahy spolupráce s oc Qadrio byla domlouvána již delší dobu a vše se pečlivě připravovalo, říká ředitel a zakladatel Czech Design Week, Lukáš Pipek.

_MG_7549

Zdroj: Czech Design Week Pop-up Store

Jedním z hlavních lákadel budou bibliofilie českého nakladatelství Teapot, které milovníci krásných knih nenajdou na pultech žádného knihkupectví. Czech Design Store tak exkluzivně jako jediná kamenná prodejna v České republice nabídne možnost si prolistovat a na místě zakoupit knižní unikáty, z nichž je každý kus originál.

(Knihy Nakladatelství Teapot vždy vychází v limitovaném nákladu maximálně 150ti číslovaných knih, z nichž je každá doplněna podepsanými a číslovanými originály českých výtvarníků.)

_MG_7695

Zdroj: Czech Design Week Pop-up Store

po celou dobu budou moci talentovaní designéři také vyplnit přihlášku na Czech Design Week Festival / Jaro / Podzim 2017 přímo v POP-Up Store.

Mezi dalšími designéry Czech Design Week pop-up store jsou:

Petr Novague, Vladimír Staněk (Stinak/Lassevo), Leo Macenauer, vítězové Czech Design Week Awards 2016, Kartoons, 440Audio , Penocze, Tonak, Print Point (design tapety), Live Sweaters, Vladan Běhal Design, první dámské pivo Aurosa a další.

_MG_7706

Zdroj: Czech Design Week Pop-up Store

Kompletní vybavení pop-up prostoru zajišťuje na míru společnost Kartoons.

Czech Design Week pop-up store bude otevřen v přízemí centra Quadrio, se vstupem přímo ze zastávky tramvaje Národní třída, každý den od 8:00 do 21:00.

_MG_7574 1

Zdroj: Czech Design Week Pop-up Store
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!