Pronajměte si červenou pohovku Jana Krause

Publikováno: 17.03.2016 21:12 | Michal Novák

Airbnb, přední světová komunitní platforma zaměřená na hostitelství, s potěšením přivítala do svých řad svého nejnovějšího hostitele, známého televizního moderátora Jana Krause. Dva fanoušci jeho show budou mít jedinečnou a nezapomenutelnou příležitost pronajmout si jeho legendární červenou pohovku.

Chcete se posadit na pohovku, na které již dříve seděla třeba Madeleine Albrightová, Petr Čech nebo Tomáš Berdych? Není nic lehčího, než se zapojit do aktuální soutěže - Jan Kraus se totiž rozhodl svůj slavný gauč komukoli pronajmout.

Kraus_1

Fanoušci dnes již legendární středeční show se mohou zúčastnit soutěže a vyhrát pronájem pohovky přes komunitní platformu Airbnb. Stačí si u Airbnb založit účet a přihlásit se do soutěže. Výherce pak čeká natáčení příštího dílu show přímo v divadle Archa a nejspíš také krátké interview s Janem Krausem! Speciální díl bude on air 23. března krátce po deváté hodině večer.

Pokud se chcete soutěže zúčastnit a zvýšit svoji šanci na výhru, podívejte se na nabídku pronájmu červeného gauče přímo na stránkách Airbnb. Pošlete nám zprávu, ve které se s námi podělíte o vaše příběhy a zkušenosti s Airbnb, ať už jako hostitel nebo host. Nezapomeňte nám také napsat, koho byste si s sebou na show chtěli vzít s sebou. Všechny přihlášky musí být doručeny nejpozději do 20. března. Důležité termíny a podmínky soutěže jsou k dispozici zde: https://www.airbnb.cz/night-at/jankraus
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!