Propadněte cyklistice s Levi’s Commuter

Publikováno: 22.04.2013 23:02 | Jiří Hofbauer

Konečně je tady ideální počasí pro vášnivé cyklisty. Pokud jezdíte po městě, chce to nejen funkční oblečení, ale současně i stylové. Už tři roky si můžete vychutnávat pohodlí s kolekcemi Levi’s Commuter. Všechny kousky jsou přizpůsobeny jízdě na kole, vyznačují se zvýšenou pevností a zároveň pružností, která umožňuje pohodlný pohyb, ale přitom perfektně drží tvar. Inovativní materiály jsou voděodolné, přitom odvádějí vlhkost, odpuzují nečistoty i zápach a reflexní prvky zaručují viditelnost. Jarní kolekce přináší novinky jako pohodlné kapsáče Cargo ze strečového kepru, slimfitové kraťasy, multifunkční nepromokavou parku s kapucí a zadní kapsou na zip i košile a trička. A k tomu odvážné barvy – to je přece paráda.

Kalhoty mají v zadní části zvýšený pas, který při jízdě chrání záda, zesílený klín, zabraňující roztržení látky v těchto namáhaných partiích, dvouvrstvé zadní kapsy a pásek na zámek ke kolu.

Džísky, bundy a košile mají prodlouženou i vypodloženou zadní část, aby chránily záda, vsadky na rukávech pro lepší pohyblivost, pohodlně přístupné kapsy a lépe odvětrávají. Trička jsou z organické bavlny.

Kolekce je k dostání v pražských Levi’s Store Palladium a Václavské náměstí 30.

L_S213_Commuter_chambrayshirt_black

L_S213_Commuter_511_green
L_S213_Commuter_cargo_brown
L_S213_Commuter_511shorts_khaki
L_S213_Commuter_505cropped_rigid
L_S213_Commuter_chino_black
L_S213_Commuter_shell_red
L_S213_Commuter_trucker_rigid
L_S213_Commuter_tshirt_green
L_S213_Commuter_workshirt_blue

Forma. Funkce. Jízda na kole.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!