Protéza proměnila muže v tetovací stroj

Publikováno: 10.06.2016 17:27 | Michal Novák

JC Sheitan Tenet je francouzský tatér. Když v 22 letech přišel o předloktí pravé ruky, zřejmě si nemyslel, že bude moct ještě někdy vzít do ruky tetovací strojek nebo třeba jen kreslit. Před 6 dny dostal protézu, která ho mění doslova v tetovací stroj.

Sheitan1

Zdroj: Facebook Jc Sheitan Tenet

Jean-Louis Gonzalez (Gonzal), umělec a technik, vytvořil Tenetovi tenhle kulervoucí, postapokalypticky-působící technický skvost, aby ho vrátil naplno zpátky do hry. První prototyp představili před pár dny na Tattoo Motor Show 8 v Devézieux ve Francii.

V současné chvíli používá Tenet k pohybu tetovací ruky rameno. Ale v budoucnu chce protézu vylepšit, aby mohl lépe simulovat pohyb zápěstí a případně i prstů.

Zdroj: Motherboard

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Přijďte si do Starbucks pro nové frappuccino S’mores Přijďte si do Starbucks pro nové frappuccino S’mores Potřebujete letní osvěžení? Starbucks právě nyní představuje dvě nové frappuccinové příchutě, které vycházejí z legendární... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!