Průsvitné piáno pro skutečně transparentní hudbu

Publikováno: 01.02.2013 12:07 | Petr Hájek

Jestliže chcete mít z hudby opravdu a skutečně jen ten největší požitek pro všechny smysly, pak vás dnes máme šanci potěšit, jelikož u dnešní novinky nestačí pouze poslouchat hranou skladbu, ale můžete se také dívat na celý proces.

2013-02-01-1

Zdroj: Dvice

Za piánem stojí společnost Crystal Music Company, jenž zřejmě dospěla k závěru, že bylo dost klasických a tradičních materiálů, jako jsou třeba stále docela oblíbená dřeva všeho druhu. Je zřejmé ale, že se i sem tlačí moderna a materiály, jenž by tradicionalisté očekávali tak možná někde v baru nebo na Formuli 1.

2013-02-01-1

Zdroj: Dvice

Co je nicméně u novinky určitě tradiční, pak její tvar a proporce, jenž jsou obojí vrcholem klasiky. Jsou lidé, kteří tvrdí, že jediný skutečně ryzí a nejlepší zvuk může a má jedině dřevo, takže potenciálním zákazníkům zřejmě nezbude, než si novinku sami poslechnout.

2013-02-01-1

Zdroj: Dvice

Celou tu křehkou akrylátovou parádu drží pohromadě obvyklá kovová kostra. Piáno navíc prý jde (kromě varianty průhledné) převést i do odstínů jiných, takže osoby vlastnící jej se určitě nemusí bát, že by jim neladilo ke zbytku domácnosti nebo jachtě.

2013-02-01-1

Zdroj: Dvice

Mít velkou spoustu peněz a zrovna váhat o typu piána, zřejmě bychom dali přednost dřevěné klasice, ovšem pokud by měla verze dnešní lepší zvuk, pak se není o čem bavit. A ještě v jedné věci vás dozajista zklameme - slečna na snímku opravdu není součástí balení...

2013-02-01-1

Zdroj: Dvice
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!