První fámy o Apple iPhone 6

Publikováno: 09.02.2013 12:33 | Petr Hájek

Jak se dnes přesvědčíme po odhalení několika zajímavých dostupných informací o novém smartphonu od Apple (a že zde nepůjde o nikoho menšího, nežli následníka modelu Apple iPhone 5), trend stále větších displejů nám pořád nabírá na obrátkách a zřejmě mu v dohledné době nebude konec.

2013-02-09-1

Zdroj: Dvice

Velký displej u Anroidího smartphonu Samsung Galaxy S III byl u zákazníků nesmírně oblíben. Dokonce natolik, že se lidé začali divit, proč by jej Apple nezkopíroval u svého dalšího modelu z řady Apple iPhone? Apple samozřejmě ostřížím okem sleduje mobilní trh, takže si věcí rozhodně všiml též.

Podle fám pocházejících z Číny by to totiž skutečně mohlo vypadat, jako že Apple o věci opravdu uvažuje a možná i posléze pojme šestkovou řadu v podobném stylu. Web Laoyaoba hovoří konkrétně o svém spolehlivém zdroji, jenž viděl jak Apple iPhone 5S, tak i Apple iPhone 6 a je to právě šestka, kdo má 5" displej a je ještě tenčí, nežli Apple iPhone 5. Dle zdroje by mohly být obě novinky prý uvedeny ještě před koncem roku.

Osobně nejsme z trendu stále se zvětšujících displejů u smartphonů příliš nadšení. Ne každý má obří kapsu, popřípadě ploutev hodnou 10" tabletu. Nosit podobnou hračku v kapse je také stále nepříjemnější. Jak se ale zdá, nebudeme vyslyšeni - podobný model již chystá i LG (LG Optimus G Pro), jenž bude také podobným obrem (5,5").

Co má ale dnes dělat chudák uživatel tehdy, když chce model se základními funkcemi a takový, aby se na jeho záda nedal promítat film v kině? Kde jsou ty časy, kdy zde byly modely okolo 3,5-4" palců, jenž se hravě daly ovládat i jedinou rukou... !
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!