První fotografie Melissy Benoist jako Supergirl

Publikováno: 11.03.2015 15:59 | Jiří Hofbauer

Melissa Benoist, která se proslavila rolí Marley Rose v seriálu Glee, se stane novou představitelkou Supergirl. Právě před pár dny byla zveřejněna první oficiální fotografie herečky v její modro-červené pláštěnce.

supergirl-first-look-image-headshot

Zdroj: CBS

Kostým vytvořila Colleen Atwood, která se rovněž podílela na kostýmech pro seriál The Flash nebo Arrow. Atwood byla několikrát za tvorbu kostýmů nominována na Oscara a podílela se na tvorbě garderóby pro filmy jako Into the Woods, Snow White and the Huntsman, Alice in Wonderland, Memoirs of a Geisha nebo Chicago.

Seriál Supergirl svou první premiérovou řadu odstartuje na televizních obrazovkách letos na podzim.

supergirl-first-look-image-full-body

Zdroj: CBS

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Pharrell Williams a Adidas představují 50 odstínů Superstar Pharrell Williams a Adidas představují 50 odstínů Superstar Skutečná superstar ví, jak je důležité zůstat sám sebou. Nechcete jít stále s davem, nechat si diktovat, co máte nosit. Superstar... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!