První setkání manažerů posedlých vařením

Publikováno: 24.05.2013 19:46 | Michal Novák

Gurmánství a vaření na úrovni jsou nepochybně záležitosti, které dnes patří k dobrému tónu. I to je jeden z důvodů, proč v nedávné době vznikl Klub vařících manažerů. Sdružuje ty, kdo vaří vášnivě rádi, mají rádi špičkové kvalitní suroviny a efektivní a originální recepty, ale jsou profesionály v úplně jiném oboru.

kvm

Klub založil jeden z takto zaměřených fanoušků dobrého jídla a vaření, Tomáš Poucha, který působí jako manažer a konzultant v oblasti marketingu a řízení. „Původně to byla skupina na LinkedInu, ale nápad vyvolal ohromný zájem. Je vidět, že je mezi manažery hodně lidí, kteří se na vaření dívají podobně - vlastně je to pro ně relax, ale chtějí vařit i jíst kvalitně a chtějí o tom taky komunikovat s těmi, kdo jsou stejně naladěni,“ říká Tomáš Poucha.

Klub vařících manažerů zahajuje svoji aktivní veřejnou činnost právě teď - ve středu 29. května se bude konat první setkání, zaměřené na chřestové menu. „Začínáme křestem s chřestem,“ vysvětluje Tomáš Poucha. „Jednak je aktuální, protože právě probíhá chřestová sezóna, jednak vaření s chřestem přesně zapadá do naší koncepce – je rychlé, efektivní, zdravé, ale i atraktivní a může přinést velice originální recepty.“

Menu sestavil a s účastníky je osobně připraví Jiří Roith, vyhlášený šéfkuchař s mnoha zahraničními zkušenostmi, absolvent prestižní kanadské The International Culinary Schools at The Art Institutes, sommeliér, majitel vyhlášené restaurace a zastánce gastronomického konceptu „z farmy na stůl“.

Akce se koná v pražském Muzeu gastronomie od 19 hodin, účast na přípravě a konzumaci čtyřchodového chřestového menu s hovězím biosteakem stojí 1750,- Kč a zájemci se mohou přihlásit na info@varicimanazeri.cz.

Více informací o Klubu vařících manažerů najdete také na www.varicimanazeri.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!