První trailer filmu o Lídě Baarové

Publikováno: 20.07.2015 18:16 | Jiří Hofbauer

V lednu příštího roku se do kin dostane snímek o životě herečky Lídy Baarové. Děj filmu by se měl obtáčet především kolem jejího kompromitujícímu vztahu s Josephem Goebbelsem, kvůli kterému byla v roce 1945 obviněna z kolaborace a obviněna z velezrady. O dva roky opustila republiku a v českém filmu se už nikdy neobjevila. Lída, která byla ve své době platila za ideál krásy, se proslavila především díky filmům Madla z cihelny, Dívka v modrém nebo Život je krásný.

Hlavní roli ztvární herečka Tatiana Pauhofová. Ve filmu Filipa Renče se dále objeví Jana Plodková, Simona Stašová, Gedeon Burkhard, Martin Huba, Lenka Vlasáková, Pavel Kříž, Jiří Mádl nebo Zdenka Procházková, která ve filmu ztvární Lídu Baarovou v pokročilejším věku.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Nejstylovější muži: Teplotám navzdory Nejstylovější muži: Teplotám navzdory V nejstylovějších mužích tohoto týden to doslova hraje všemi barvami a všemi styly. Kombinace zdánlivě neslučitelné se ukazují jako... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!