Plyšovej parchant se vrací: první trailer filmu Ted 2

Publikováno: 02.02.2015 19:23 | Jiří Hofbauer

Sny se změní, trendy odejdou, ale... tenhle plyšovej parchant tady bude navždy. Tři roky po megaúspěchu snímku o oživlé plyšové hračce letos v létě přijde do kin jeho pokračování. Děj filmu začíná svatbou. Nežení se John Bennett ale překvapivě Ted, který si bere svou vážnou známost Tami-Lynn. Problém nastane, když se začnou pokoušet o děti. Detaily je asi zbytečné se zabývat.

Hlavní lidksé role se opět chopil Mark Wahlberg. Milu Kunis vystřídala Amanda Seyfried. Ted bude mluvit hlasem Seth MacFarlane. Ve filmu se objeví i Tom Brady, quarterback New England Patriots, kterému se John a Ted pokusí ukrást sperma.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Podnikat chytře a s odvahou můžete díky Veletrhu řešení po celé ČR Podnikat chytře a s odvahou můžete díky Veletrhu řešení po celé ČR Rozhodnutí podnikat chytře a s odvahou je velmi důležitý krok. Většinou bývá startérem úspěšné cesty těch, kteří se zapsali... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!