První trailer k filmu Steve Jobs

Publikováno: 22.05.2015 14:45 | Jiří Hofbauer

Když v roce 2011 vydal Waltera Isaacson knihu o zakladateli společnosti Apple, způsobil senzaci a ihned se začalo mluvit o filmu. V roce 2013 tak vstoupil do kin jOBS podle scénáře Matta Whiteleyho a s Ashtonem Kutcherem v hlavní roli. Podle mnohých na celém filmu byl nejlepší styling Kutchera do postavy Steva Jobse. A i z toho si mnoha fanoušků pochybovala. Film navíc odsoudila i rodina zesnulého génia.

Po dvou letech přichází do kin druhý pokus v režii Dannyho Boyle, který stál za snímky jako Milionář z chatrče nebo 127 hodin. O scénář se postaral Aaron Sorkin, díky němuž byl tolik úspěšný i další snímek z prostředí techniky a intrik a to Sociální síť.

V hlavní roli Steva Jobse se představí Michael Fassbender. Kromě něj se ve filmu objeví Kate Winslet, Seth Rogen nebo Jeff Daniels. Taky to cítíte? Takle voní Oscar...

Světová premiéra snímku prostě nazvaného Steve Jobs je naplánovaná na 9. října. České publiku se dočká 12. listopadu. Další novinky včetně delšího traileru budou zveřejněný v blízké době.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Hotel Savoy v novém kabátku vítal hosty devátého profesního setkání Hotel Savoy v novém kabátku vítal hosty devátého profesního setkání Dlouho očekávaná rekonstrukce hotelu Savoy proběhla s citem a tak se legenta a ozdoba Prahy, kteoru hotel beze sporu je, mohla v  plné... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!