PSH představili nový videosingl VICE

Publikováno: 06.04.2016 19:56 | Jiří Hofbauer

Nový videosingl od PSH jsme tu měli naposledy před 2 lety, a to když vyšel banger s názvem Já to říkal. Ten si odnesl i ocenění videoklip roku v anketě Žebřík, jak se bude dařit novince s názvem VICE?

Orion, Vladimir 518 a Mike T vsadili na vysokorychlostní kameru Phantom, za kterou si stoupnul Jiří Málek, přičemž samotnou režii si vzal na starost jako už v několika případech V518. Po včerejším premiérovém promítání s menším koncertem PSH je nyní videoklip dostupný i na našem YouTube kanálu, vychutnejte si tedy online premiéru právě teď ve 4K rozlišení!

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!