PSH se vrací s novým singlem "Já to říkal"

Publikováno: 17.07.2014 10:25 | Jiří Hofbauer

Všichni fanoušci PSH se dočkali. Legendy z Jižáku se vrací se sadou kvalitního rapu. KONEČNĚ! Vladimir 518, Orion a Mike Trafik včera na webu Redbull představili nový singl a k němu i rovnou nový klip Já to říkal.

„Je to první singl PSH po čtyřech letech, čili jsme měli potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie. V klipu se objeví spousta pražských figurek a ksichtů, je to pouliční galerie, která kolem nás rotuje,“ explikuje Vladimir 518.

psh_2

Zdroj: DJ Mike Trafik

PSH hned po prázdninách vyrazí na turné s Prago Union nazvané Red Bull Tour Bus. Tohle turné je speciální v tom, že bude mít jen pět zastávek. O tom v kterých městech to bude, rozhodují sami fanoušci na stránkách RedBull. Na výběr je celkem devět měst a to České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Sotva dáte hlas městu, kde byste chtěli koncert vidět, čeká vás odměna. Fakt nekecáme! Máte možnost si stáhnout mixtape od Mika Trafika Boss Sounds v luxusní kvalitě. Mimo jiné tam najdete i singl Já to říkal. Bacha, je silně návykový!

My vám to říkali, že se vrátí...

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!