Puma představila celočervené dresy české fotbalové reprezentace

Publikováno: 12.11.2015 17:47 | Jiří Hofbauer

Světová sportovní značka Puma a Fotbalová asociace České republiky dnes představily nové celočervené dresy, v nichž budou čeští reprezentanti hrát na EURU 2016 ve Francii. Na tiskové konferenci v právě zrekonstruovaném obchodě Puma Concept Store v pražském Palladiu představili nové dresy hráči českého národního týmu Pavel Kadeřábek, Bořek Dočkal, Vladimír Darida a Michal Kadlec. Na akci nechyběl ani Antonín Panenka, bývalý československý reprezentant a fotbalová legenda. Nové dresy obléknou čeští fotbalisté na hřišti poprvé 13. listopadu v přátelském zápase proti Srbsku.

dresy

Zdroj: Puma Česká Republika

Nové dresy připomínají historické úspěchy národního týmu na EURU a vyzývají „zopakujme dějiny“. Domácí dresy jsou inspirované vítězstvím československého týmu na EURU 76 a venkovní dresy druhým místem získaným českou reprezentací na EURU 96.

Detail1

Zdroj: Puma Česká Republika

Nový dres české fotbalové reprezentace má na přední straně dynamickou grafiku inspirovanou znakem FAČR. Na rukávech jsou umístěny podélné panely a síťovina v podpaží umožňuje lepší cirkulaci vzduchu. Lem u krku je uprostřed vykrojený do tvaru malého límce. Na hrudi se nachází logo Puma a znak FAČR, jehož dolní část je jediným modrým detailem jinak celočerveného dresu. Součástí soupravy jsou také červené šortky a ponožky.

Detail3

Zdroj: Puma Česká Republika

Český dres disponuje novou technologií Puma ACTV Thermo-R, která je strategicky umístěna na obou stranách dresu a pomáhá hráčům udržet optimální tělesnou teplotu. Na vnitřní části dresu jsou umístěny pásky ze speciálního materiálu s mikro kapslemi, jež absorbují přebytečné teplo a v případě potřeby jej uvolňují zpátky do pokožky. Díky těmto páskám navíc dresy přiléhají k tělu a poskytují pokožce mikroskopické masáže pro rychlejší a efektivnější přísun energie do svalů.

x_MG_3111

Zdroj: Puma Česká Republika

Pavel Kadeřábek, český fotbalový reprezentant, řekl: „Naše nové dresy vypadají fantasticky a celý tým už se těší, až v nich bude hrát příští léto ve Francii. V kvalifikaci jsme zvítězili ve skupině, a navíc je to už pošesté v řadě, co se náš tým na EURO kvalifikoval. Doufám, že to jsou dobrá znamení a že se v turnaji dostaneme daleko. Chceme, aby na nás byli Češi hrdí.“

Dres1

Zdroj: Puma Česká Republika

Nové české dresy jsou k dostání v nově zrekonstruovaném obchodě Puma Concept Store v pražském OC Palladium.

Souprava1 (kopie)

Zdroj: Puma Česká Republika
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!