Puma představuje kopačky ve styl pop art

Publikováno: 18.11.2015 10:14 | Jiří Hofbauer

Společnost Puma představila kopačky evoPOWER 1.2 v novém barevném provedení inspirovaném uměleckým směrem pop art. Potisky s nápisy „BAM!!“ and „POW!“ vyjadřují, jakou roli hraje bota ve hře. Kopačky s originální pop artovou grafikou obují na hřišti během nadcházejících mezinárodních přátelských zápasů Cesc F?bregas, Mario Balotelli, Olivier Giroud, Yaya Touré a další hráči Pumy.

PUMA Football_evoPOWER_Q4_PR_3

Zdroj: Puma Česká Republika

Design kopaček je inspirovaný uměleckým směrem pop art, který má kořeny v 50. letech, a připomíná díky zářivě barevné grafice s jednoduchými motivy a černým orámováním komiks. V novém barevném provedení dominují jasně oranžová, elektrizující modrá, bílá a žlutá. Grafiku dále oživují puntíky na patě, horní části boty a tkaničkách.

newpuma

Zdroj: Puma Česká Republika

Cesc F?bregas o nových kopačkách řekl: „Tentokrát mě Puma novými kopačkami opravdu překvapila, moc se mi líbí! Jejich grafika je fantastická, cítím se, jako bych měl na nohách opravdový umělecký kousek. Těším se, že v kopačkách odehraji za španělský národní tým zápasy proti Anglii a Belgii. Třeba moje neobvyklé kopačky některé protihráče rozhodí.”

PUMA Football_evoPOWER and evoSPEED_Q4_PR_2

Zdroj: Puma Česká Republika

Inovativní technologie kopaček Puma evoPOWER 1.2 podporuje sílu a přesnost při kopu do míče. Kopačky jsou inspirovány svobodou při kopání bosou nohou, čímž poskytují flexibilitu a maximalizují sílu střely. Díky lehkému a extra měkkému svrchnímu materiálu zaručují boty hráčům svobodu pohybu a zároveň spolehlivou podporu. Přesnější kontrola nad míčem je zajištěna protiskluzovým materiálem GripTex umístěným po celém povrchu nártu. Technologie GripTex zvyšuje přilnavost míče ke kopačce v suchu i mokru. Přesnost přihrávek a střel je dále podpořena svrchním materiálem AccuFoam. Hráč má tak perfektní kontrolu nad míčem.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!