Puma spolupracuje s GraphersRock na unikátní cyberpunkové kolekci

Publikováno: 14.04.2016 01:06 | Jiří Hofbauer

Další z řady designerských kolaborací značky Puma je spolupráce s tokijským grafickým studiem GraphersRock, za nímž stojí Tamio Iwaya známý pro svoje jedinečné tisky s tématem cyber punku a techna. Tyto motivy přenesl i na dva nejznámější modely tenisek Puma Disc Blaze a R698.

Puma Disc by GraphersRock má dva barevné základy – černý a bílý, a už na první pohled přitahuje pozornost piktogramy a nápisy. Logo GraphersRock je na jazyku a patě.

product01

Zdroj: Puma

product02

Zdroj: Puma

Puma R698 by GraphersRock jsou šedé nebo bílé a kombinují nylonovou pěnu, neopren a kůži. Stejně jako model Disc mají na povrchu piktogramy a nápisy.

product03

Zdroj: Puma

product04

Zdroj: Puma

Kolekce je doplněna černým batohem pro fanoušky technických vychytávek. Reflexní potisky, symetrické zipy a spousta kapes pro různá zařízení a vyztužená záda z něj dělají ideální batoh pro přenášení laptopů nebo tabletů.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!