Puma spolupracuje s GraphersRock na unikátní cyberpunkové kolekci

Publikováno: 14.04.2016 01:06 | Jiří Hofbauer

Další z řady designerských kolaborací značky Puma je spolupráce s tokijským grafickým studiem GraphersRock, za nímž stojí Tamio Iwaya známý pro svoje jedinečné tisky s tématem cyber punku a techna. Tyto motivy přenesl i na dva nejznámější modely tenisek Puma Disc Blaze a R698.

Puma Disc by GraphersRock má dva barevné základy – černý a bílý, a už na první pohled přitahuje pozornost piktogramy a nápisy. Logo GraphersRock je na jazyku a patě.

product01

Zdroj: Puma

product02

Zdroj: Puma

Puma R698 by GraphersRock jsou šedé nebo bílé a kombinují nylonovou pěnu, neopren a kůži. Stejně jako model Disc mají na povrchu piktogramy a nápisy.

product03

Zdroj: Puma

product04

Zdroj: Puma

Kolekce je doplněna černým batohem pro fanoušky technických vychytávek. Reflexní potisky, symetrické zipy a spousta kapes pro různá zařízení a vyztužená záda z něj dělají ideální batoh pro přenášení laptopů nebo tabletů.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!