Quiksilver vytvořila neoprénový oblek

Publikováno: 21.05.2015 16:57 | Jiří Hofbauer

Víte, jak často mluvíme o moderních gentlemanech, kteří sice umí ocenit klasickou krejčovinu, ale přitom se vyžívají v adrenalinových sportech? Značka Quiksilver přesně tohle dodržela a ušila oblek, který na trhu ještě nebyl. Pro všechny muže, kteří ví, co s časem. Ve spolupráci s japonskou reklamní agenturou TBWAHakuhodo tak Quiksilver vytvořila bespoke neoprénový oblek.

Nečekejte, že tohle je trend, který okamžitě musíte zařadit do svých šatníků. Z velké části se jedná především o reklamní tah a jakousi demonstraci síly značky na trhu a odkaz na prototyp muže, pro který byl tenhle oblek vytvořen. Tedy muži, kteří jsou vlastní vládci svého času. Nemarní jej a umí využívat příležitosti.

truewetsuits_2

Zdroj: Quiksilver

„Víte, trvá docela dlouho, než člověk na sebe natáhne tu surfařskou neoprénovou kombinézu a pak zase svlékne,“ říká ve videu sarariman (japonský výraz pro úředníka) Masashi Yuki z Tokija.

Shin Kimitsuka, brand director Quiksilver, dodává: „S tím jak se mění náš životní styl, tím máme i méně času na surfování a sport obecně. Myslel jsem, že by bylo zajímavé nabídnout tenhle produkt jako řešení tohle problému.“

truewetsuits_1

Zdroj: Quiksilver

truewetsuits_3

Zdroj: Quiksilver

truewetsuits_4

Zdroj: Quiksilver

Možná to bude znít směšně, ale jedná se o bespoke oblek, který je v současnosti k dostání pouze v Japonsku a je určen výhradně pro muže. Jeho výroba zabere zhruba dva měsíce. Sako, kalhoty, košili a kravata z dvoumilimetrového neoprénu vás přijde na $ 2 500 tedy nějakých 61 000 Kč. Zase ušetříte za čistírnu...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!