Ráj v Kitzbuhelu - luxusní hotel A-ROSA

23.11.2016 09:00 | Štěpán Molitor

V redakci milujeme jednou za čas vypadnout z běžného pracovního koloběhu. V zimě se přímo nabízí výlet na pár dní do nějakého lyžařského střediska. Zasněžené kopce, po lyžování sauna, večer láhev vína s výhledem do horského údolí... Jedním z našich tipů pro takovýto pořádný relax je rakouský hotel A-ROSA. 

Kitzbuhel je jedním z nejvyhlášenějších horských středisek v Evropě, kde se potkávají vyznavači zimních sportů a znalci dobrého života, kteří oceňují jedinečnou kombinaci kosmopolitního ducha a autentického alpského stylu. 

Kromě sjezdovek zde najdete i mnoho skvělých restaurací a barů, a také módní butiky světoznámých značek. Přímo z Kitzbuhelu pochází i luxusní značka lyžařského oblečení Sportalm. 

K nejkrásnějším místům ve městě patří resort A-ROSA Kitzbuhel, oáza relaxace a luxusu, kde zapomenete na pracovní stresy a kde si můžete dopřát dokonalý odpočinek za každého počasí. 

Hotel je postaven ve stylu tyrolského zámku a leží na slunečné straně údolí v srdci Kitzbuhelu přímo na jednom z nejkrásnějších golfových hřišt´ v Rakousku. Již 3 roky po sobě byl A-ROSA resort vyhlášen nejlepším lyžařským hotelem v Rakousku na World Ski Awards a hosty láká i nejmodernější spa o rozloze 3.000m2, kde spolu s mnoha saunami, posilovnou, yoga roomem, vyhřívaným bazénem a šestnácti spa místnostmi, nejdete i první Kanebo Sensai Lounge v Rakousku, které hostům nabízí exkluzivní beauty ošetření původně určené pro japonskou královskou rodinu. O kulinářský zážitek se postarají vyhlášené restaurace Streif a Steakhouse Kaps. 

KIZ_Marktplatz_Kamin_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_INNENPOOL_03s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Junior_Suite_Streiff_02s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_MARKTPLATZ_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Resortansicht_Winter_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Sonnenterrasse_Winters

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_SPA_Suite_01s

Zdroj: A-ROSA official


Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Hedi Slimane - Grunge'n'Skinny Hedi Slimane - Grunge'n'Skinny Francouzský návrhář a fotograf Hedi Slimane se narodil v roce 1968 v Paříži. Jako kluka ho bavila fotografie a v 16 letech si začal... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!