Ráj v Kitzbuhelu - luxusní hotel A-ROSA

23.11.2016 09:00 | Štěpán Molitor

V redakci milujeme jednou za čas vypadnout z běžného pracovního koloběhu. V zimě se přímo nabízí výlet na pár dní do nějakého lyžařského střediska. Zasněžené kopce, po lyžování sauna, večer láhev vína s výhledem do horského údolí... Jedním z našich tipů pro takovýto pořádný relax je rakouský hotel A-ROSA. 

Kitzbuhel je jedním z nejvyhlášenějších horských středisek v Evropě, kde se potkávají vyznavači zimních sportů a znalci dobrého života, kteří oceňují jedinečnou kombinaci kosmopolitního ducha a autentického alpského stylu. 

Kromě sjezdovek zde najdete i mnoho skvělých restaurací a barů, a také módní butiky světoznámých značek. Přímo z Kitzbuhelu pochází i luxusní značka lyžařského oblečení Sportalm. 

K nejkrásnějším místům ve městě patří resort A-ROSA Kitzbuhel, oáza relaxace a luxusu, kde zapomenete na pracovní stresy a kde si můžete dopřát dokonalý odpočinek za každého počasí. 

Hotel je postaven ve stylu tyrolského zámku a leží na slunečné straně údolí v srdci Kitzbuhelu přímo na jednom z nejkrásnějších golfových hřišt´ v Rakousku. Již 3 roky po sobě byl A-ROSA resort vyhlášen nejlepším lyžařským hotelem v Rakousku na World Ski Awards a hosty láká i nejmodernější spa o rozloze 3.000m2, kde spolu s mnoha saunami, posilovnou, yoga roomem, vyhřívaným bazénem a šestnácti spa místnostmi, nejdete i první Kanebo Sensai Lounge v Rakousku, které hostům nabízí exkluzivní beauty ošetření původně určené pro japonskou královskou rodinu. O kulinářský zážitek se postarají vyhlášené restaurace Streif a Steakhouse Kaps. 

KIZ_Marktplatz_Kamin_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_INNENPOOL_03s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Junior_Suite_Streiff_02s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_MARKTPLATZ_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Resortansicht_Winter_01s

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_Sonnenterrasse_Winters

Zdroj: A-ROSA official

KIZ_SPA_Suite_01s

Zdroj: A-ROSA official

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!