Rally penalta: Ken Block vs. Neymar Jr.

Publikováno: 25.04.2014 17:20 | Jakub Matulík

Dlouho jsme tady neměli Kena Blocka, jednoho z nejznámějších rally či rallycross jezdců na světě. Ani ne tak pro své úspěchy (i když je několikanásobný mistr Ameriky v rally), ale spíše pro jeho klipy. Videa jsou vždy opravdu napěchované jeho řidičských skillem, hromadou hollywoodských efektů a taky známých lidí. V předchozích dílech například vystupoval Travis Pastrana. Dnešní krátké video je ironicky postavené na světovém fenoménu, který se jmenuje Fuck of Football. Je to tak. Většina extrémních sportovců, ale často už i běžných sportovců, prostě nemá ráda fotbal. Ne, snad proto, že by to byl málo náročný sport, nebo že by se většina fotbalistů flákala (když se ale podíváte na některé zápasy jedná se spíš o komedii). Existuje jistá nevraživost vůči jejím platům a sponzoringu.

No tak Ken to pojal zábavně, a rozhodl se udělat to ve velkém stylu. Proto se není čemu divit, že si pozval na svou velkolepou show Neymar Jr. a jeho freestylovej tým. Ken to pojal jako vždy po svém a tak vás v tomto krátkém filmu čeká spousta zábavy. Přece jen ve kterém videu jste naposledy viděli, aby rally auto dávalo penaltu?

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!