Rebelion Store přichází s autorskou tvorbou

Publikováno: 18.12.2015 09:35 | Redakce

Po otevření čistě pánského designového butiku Local story přichází do moravské metropole další autorský concept store s vybranými kolekcemi převážně českých návrhářů – Rebelion store na Jakubské ulici v Brně.

IMG_4329_s

Zdroj: Rebelion Store

Rebelion store prezentuje převážně tvorbu českého oděvního designu. V autorských kolekcích se představují dobře zavedené značky, které svou tvorbou dávno překročily hranice České republiky, i relativně mladší brandy, které se brněnské scéně představují poprvé. „Našim cílem je vytvořit prostor, který bude fungovat oběma směry. Návštěvníkům nabídne exkluzivní kolekce, které se do Brna příliš nedostávají, a zároveň novým začínajícím designérům poskytne možnost prezentovat svou tvorbu,“ vysvětluje zakladatel showroomu Jaroslav Bičan.

IMG_4354_s

Zdroj: Rebelion Store

Mezi předními značkami, které v Rebelion store aktuálně naleznete, jsou například nové návrhy z kolekce ODIVI návrhářky Ivy Burkertové nebo značka PATTERN od Lukáše Pattermanna. Modely ODIVI ocení hlavně dámy. Originální střihy jsou jednoduché a přesto do posledního detailu promyšlené. Značka Pattern nabízí jak pánské tak dámské modely s originálními detaily a aplikacemi. „Nevěnujeme se pouze dámské módě, na své si přijdou i pánové, aktuálně právě kolekce značek Pattern a Appart nabízejí široký výběr pánských a unisex modelů,“ doplňuje spoluautorka konceptu Kateřina Karaivanovová.

IMG_4303

Zdroj: Rebelion Store

Rebelion store je vyvíjející se koncept, živý prostor, který v budoucnu hodlá představovat nové značky a originální kousky, ke kterým se Brňané jinde nedostanou. Aktuálně se v obchodě nachází devět značek. Všechno oblečení je od českých návrhářů, do budoucna by se v prostoru měla prezentovat i originální zahraniční tvorba. Tu nyní zastupuje především značka MeDusa designérského dua Gili Rozin a Adi Gal z Tel Avivu. „Originální kabelky a peněženky z recyklovatelných materiálů u nás nejsou jinde k dostání. Jedná se přitom exkluzivní kousky, které zaujmou na první pohled. Když jsme na ně narazili, tak jsme neváhali a rozhodli se s autory navázat spolupráci,“ vysvětluje Jaroslav Bičan. Ručně šité kabelky jsou charakteristické svou barevností, použitými materiály i výraznými vzory.

Rebelion store je nově otevřen přímo v centru Brna – na adrese Jakubská 123.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!