Reed Krakoff a Ladurée vyznávají temnou lásku

Publikováno: 08.02.2013 08:15 | Jiří Hofbauer

Zatímco v kině se hltá s popcorn, k fashion show se od dnešního dne budou přikusovat makronky. U příležitosti Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku představila slavná pařížská cukrárna a designér Reed Krakoff výplod své temné lásky – makronky z černé čokolády. Série makronek s názvem Strange Love jsou v klasické podlouhlé krabičce, která je v černé bavě a přibylo na ni logo designéra.

Černá barva je pravděpodobně nejtypičtější pro módní průmysl. A jde také o naprostý kontrast k pestrým sladkostem, kterými Ladurée proslulo. Navíc černou makronku s černou náplní zatím nikdo nevyrobil. Makronky jdou do prodeje dnes a zásoby by měly vydržet po celou dobu fashion weeku tedy až do 14.února 2013. K dostání budou pouze v butiku Ladurée na Madison Avenue.

2
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!