Relaxujte v soukromí, pořiďte si vířivku

Publikováno: 28.05.2013 15:30 | PR

Cítíte se po dlouhé zimě unaveni a rádi byste načerpali zpět ztracenou energii? Zaměřte se více na své tělo a dopřejte mu pohyb a následně odpočinek v bazénu či vířivce. Vyhraďte si minimálně hodinu třikrát týdně a protáhněte své tělo při jízdě na kole, běhu nebo plavání v bazénu. Nechte odpočívat i vaši mysl a pokud rádi relaxujete sami v soukromí, kupte si vířivku.

vyrivka

Zdroj: albixon.cz

Vířivé vany se dají umístit na zahradu, terasu, do koupelny či třeba do zimní zahrady. Je ideální pro uvolnění celého těla po pracovním dni, kdy si u sklenky dobrého vína či sektu necháte namasírovat záda, ztuhlou šíji a „těžké“ nohy. Určitě uděláte radost i své polovičce, která smočení a odpočinek ve vířivce uvítá. A o to více, překvapíte-li romantickou hudbou, západem slunce a zapálenými svíčkami.

Při výběru vířivky se zaměřte především na uspořádání trysek. Podle toho poznáte, jaký mají masážní účinek. U hydromasážních trysek se dá síla vodního proudu i jeho směr nastavit. Při nákupu vířivky u bazénového specialisty Albixon vám zkušení pracovníci odborně poradí a vysvětlí veškeré technické údaje i objasní blahodárné účinky vířivek. Pro získání představy se však můžete již dnes podívat na oficiální webové stránky společnosti s odkazem www.albixon.cz a prohlédnout si její nabídku vířivých van a dalších produktů, které nabízí.

Vířivky a bazény včetně jejich zastřešení za akční ceny naleznete v kategorii akční nabídky. Zde jsou pravidelně aktualizovány zvýhodněné produkty, pokud tedy plánujete nákup vířivky nebo zahradního bazénu, neváhejte a zkontrolujte i tuto nabídku. Třeba v ní naleznete svého favorita a k tomu ještě ušetříte.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!