Revoluci ve fotografování hledejte v pražských Holešovicích

Publikováno: 17.05.2013 12:32 | Michaela Lejsková, PR

Otevřením nového Social Store společnosti MEGAPIXEL v pražských Holešovicích odkryl nejen všem fotografickým nadšencům, ale také běžným uživatelům, fotografický svět, ve kterém si každý návštěvník nalezne svůj vlastní ojedinělý přístup k focení. Ať už se z něj stane v budoucnu profesionál nebo jen příležitostný fotograf, Tomáš Matějček myslel při realizaci tohoto projektu společnosti MEGAPIXEL na všechny.

Tomas Matejcek_11

Sám říká:“ Největším přínosem pro mě je, když návštěvník našeho centra odchází především pobaven a nalezne v Social Store všechny informace, které si o fotografování potřeboval zjistit.“

Tomáš Matějček, ačkoliv není profesionální fotograf, je dlouhodobý fanoušek do focení. Svou vášeň promítnul i do pracovní části života. Zapojil především intuici a cit pro svá rozhodnutí, která ho vedla dál ke vzniku první kamenné prodejny a e-shopu v roce 2001. Následovaly pobočky v Brně a Ostravě. V březnu 2013 však dva menší pražské obchody uzavřel a místo nich otevřel velkou designovou prodejnu s plochou 500 m2 v industriálních prostorách bývalé továrny v pražských Holešovicích.

Social Store MEGAPIXEL_1

Inspiraci hledal po celém světě. Jeho hlavní prioritou bylo najít řešení, které by bylo originální a maximálně vstřícné k zákazníkům. Podobný koncept našel pouze u společnosti Apple, proto se rozhodl připravit vlastní projekt Social Store. Zde nabízí klientům komplexní služby v příjemném prostředí multifunkčních prostor. Zákazník si sem přichází především pro inspiraci, emoce a zážitky, které jsou provázané souhrnnou edukací.

Zorka Kepkova_2

Klíčoví jsou pro Tomáše Matějčka také zaměstnanci. Každý z nich musí být fotograf nebo alespoň informovaný fanoušek fotografie. Nejzásadnějším krokem k úspěchu je podle něj příjemné prostředí a nadstandardní služby, například možnost vyzkoušet si novinky nebo účastnit se workshopů se známými fotografy.

1_Zorka Kepkova_Tomas Matejcek

Zásadním okamžikem v rozvoji firmy považuje Tomáš Matějček právě otevření Social Store MEGAPIXEL. Vsází především na vytváření dlouhodobých hodnot a nadstandardní přístup ke svým klientům.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!